Chrome ce blokirati popupove u 2018?

Ne vredi,znaci samo se mora biti dosadan :joy::joy:

Hello,

Thank you for your email.

We are pleased to inform you that your website has now been accepted.

Get started by integrating Adcash scripts on your website and begin monetizing your traffic with us today!

If you need additional information or help getting started, do not hesitate to contact us.

Welcoming you to Adcash,
Adcash Team

Popads u analitici ima manje posetilaca nego popcash,izgleda da i popads sada racuna samo po jednom posetiocu iskakanje reklama kao i popcash.

1 Like

mozes podesiti kod da iskace neograniceno popundera po posjetiocu 
 opet zavisi da li imaju reklama za tvoj traffic

1 Like

Pa stoji nula kada sam namestao kod,to je valjda neograniceno? Moguce da je i trafik jer kada reklamiram sa fb onda imam posetioce iz jakih zemalja i oni imaju reklame,sada vidim posetioce sa svih strana jer je indeksirano na guglu,a i kada udju sa gugla ne klikaju nista nego samo video :zipper_mouth_face: manje klika manje iskakanja reklama.

1 Like

@korisnik9758789 stavio sam na jednom sajtu samo vidoza video snimke i mogu ti reci da dosta dobro obracunavaju preglede i placaju,ako mi chrome flaguje taj domen,samo prebacim na drugi domen i tako ukrug,znam da si o njemu pisao negativno pa nisam ukljucio ono rudarenje.

Ne znam kako ovaj openload obracunava zaradu,ima li neka duzina da mora da se odgleda,kod vidoza je 5% ako se odgleda racuna se zarada.

1 Like

otvori neku stranicu tvog sajta na kojem se nalazi vidoza embed 
 i pogledaj task manager 
 meni bude zauzeće procesora 25-30% ơto znači da je uključen mining iako ga nisam uključio 
 nema gdje im nisam pisao, javno sam im pisao 
 ne odgovaraju

Meni bude i kad otvorim youtube video bude preko 70% najmanje jer mi je los komp. Ne znam kako openload placa i koji ili sekund procenat gledanja treba.

Ma nema od te ljubavi niĆĄta. Najavili su 15.2.2018 gaĆĄenje a moj pop up i dalje bez problema dere, niti ga gasim niti iĆĄta.

koja mreĆŸa? ,


Ja jos dodajem dodatne sad sam i propeler dodao :grinning:

Sa adcash moram da naguram 25k na dan da bi dobio sve reklame.

Passback
Specify the amount that you would like to get for your non-adblock traffic. Adcash will buy all impressions that match your expectations and passback all other traffic to your fallback. For fallback, you can use a personal script. You can see the amount of fallback impressions in the “Fallback” column of the report section.
Status: Disabled Enabled (A minimum of 50 000 impressions for last 2 days are needed)

Adsense naravno. Ipak stara dama je stara dama. Skoro godinu dana bez problema mi radi. CTR drĆŸi do 6 čitav dan dok je RPM neĆĄto iznad dva
 Ja zadovoljan

1 Like

:joy::joy::joy::joy: Ovi iz adsense ni ne znaju da i oni imaju pop up

Pa baĆĄ to mislim jer ovaj pop up ĆĄto koristim niko mi se nije javljao da je od njega dobio ban. Isto kao da ga baĆĄ i ne mogu tako lako detektovati. Barem je to moje miĆĄljenje

Ma nikada oni ni skoro ni ne detektuju pop up,nego prijave ih posetioci,jedino detektuje mnogo klikova kada nema puno impresija kada bude preko 50% klikova sledi ban.

Inace lepo zvuci pop up adsense reklame a a adsense je neki veliki borac protiv popup :joy::joy::joy:

nismo na istoj frekvenciji

Kako postat vip clan, poơto sam novi ovdje danas sam se registrovao ovdje sam s namjerom da kupim facebook stranice. A negdje sam pročitao da moraơ biti VIP clan kako bi pristupio tom dijelu gdje se one prodaju. Znam da to nije tema sada al baơ se ne snalazim na ovom forumu, nije baơ uobičajan

Ma samo dobar pop up i ti si na konju. Ja sam promijenio pop up ban sam dobio za 10 dana. Čak sam ga i gasio i palio ovisno o ctru

drug moj promaơio si temu skroz 
 pročitaj malo

1 Like

Pogledaj sto propeler licno objasnjava kako da se prevare posetioci :grinning:

https://propellerads.com/blog/monetize-any-traffic-with-direct-link/

Jeste da sam napravio repliku ispod replike ali moram reci svima koji rade sa popup da ovaj propeler ima jako dobar cpm,veci cpm nisam imao odavno od nekog oglasivaca,danas je neverovatnih 6$ :sunglasses: