Cijena addsene klika u svijetu

Pozdrav,
zanima me jel mogu vidjeti negdje informaciju kako se kreću prosječne cijene addsense klika po europi i svijetu? Koje od manjih zemalja imaju solidni klik ?
Ili ako netko zna iz iskustva, bilo bi mi drago da podjeli :zhuja:

:zbogom:

Bilo je prije par mjeseci da se netko pohvalio sa masnim klikovima na .mx webu.
Ne sjećam se da li je bilo preko seda ili direktni adsense.

Adwords tool? (*0.68)

Ah kako bi bilo divno da je samo pola od ovog iznosa i kod nas :)))

Čini mi se Adwords tool malo previše pokazuje, puno veću cijenu od prave .

Da prikazuje :wink:

Uvijek je moguce proci sa manjom cijenom… cak i dosta manjom od njihove.

Ma nase trziste nema uslove da ima vecu cijenu klika…

[quote=“trnac”]Bilo je prije par mjeseci da se netko pohvalio sa masnim klikovima na .mx webu.
Ne sjećam se da li je bilo preko seda ili direktni adsense.[/quote]

Ipak je bio sedo

http://www.webmajstori.net/forum/showthread.php?t=28836&highlight=.mx

U topicu se spominje i Argentina kao solidno tržište.

Pa stajaznam, nisam nikad kontrolirao u tancine, ali 0.25€, pa cak i do 0.6€ klikovi na fun niche za traffic iz US mi se cini solidno. A adwords za isto prikaze 0.8-1.2USD klik, tako da nelose zasad prolazim s procjenama iz adwords tool. Cisto sto se tog tice. Bilo je ofc zaheba, ali uzmem obicno nekakav presjek, ipak se oglasi kontekstualno pozicioniraju na osnovu contenta drugacije na kraju malo od onog sto mozes dobit random tipkanjem izraza u AdTool. Brijem.

Za HR ne vrijedi :slight_smile: HR je 4-tier african-like, trash country sto se IM tice, budimo Isuseku zahvalni sto opce i imamo klikove po 3 lipe.

To je cijena koji plaća oglašivač za reklamiranje u rezultatima pretrage.

Aha znači to nisu oglasi koji se vrte po stranicama nego samo za google pretragu ?
Onda ta cijena nema veze sa klikom na našim stranicama ako sam dobro shvatio?

Ima. Samo nemres ocekivat da je to tocno tolko. No, svejedno ako je CPC za viagru 10 baksi, dobit ces fest baksi od toga za klik kod tebe na webu. Ne 10 baksi, ali ne ni 0.05, pa ti tool moze sluzit vrlo dobro za orijentaciju i procjene.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja