Cijena .com.hr-a pada na 40 kuna + pdv

CARNet je sklopio ugovor s novim registrarima kod kojih će se ubuduće kupovati .com.hr domena po znatno jeftinijim cijenama. Njih ona košta 20 kuna, a čini se da će oni nju dalje prodavati za 40 kuna (plus pdv)

cek sad se zakupi domena ali ja mislim da ce one opet biti oko 170-220kn sta ne?

ne nego će koštat 50kn sve skupa i to je to

Evo čak i manje! Posluh je odgovorio da će oni prodavat po 30 kn + PDV!

Kako su lukavi, pričekali su da se drugi izjasne :slight_smile:
Inače, mislim da je do 75 kuna/god korektna cijena za .com.hr, s obzirom na cijene drugih komercijalnih domena.

Nek mi daju registraciju .hr domena i sve oke. Nitko ne pamti .com.hr…
Mogao bi onda napraviti njemački url shortening servis me.hr :)))))

[quote="’[NEMESIS"]]Nek mi daju registraciju .hr domena i sve oke. Nitko ne pamti .com.hr…
Mogao bi onda napraviti njemački url shortening servis me.hr :)))))[/quote]

zar se neće moć od 1.7. registrirat i .hr domene?

Moci ce i .hr 0d 01.07 no cijene ce biti izmedju 500 i 1000 kn

čista deračina u svrhu ““inforatizacije i unapređenja naših web prostora””

Inače, Shopcentar je smanjio na 28,45 + pdv, a Avalon će nudit i biz.hr za 29 (s pdvom)

Dobro je, samo nek spustaju :wink:

Smiješno.
Rade sprdačinu od domene.

upravo tako, ne vidim u čem je problem platit 50kn (sa PDV-om) za .com.hr domenu. Totalno smjesno da naplačuju domenu po cijeni koju oni moraju platit.

Šta su ti Hrvati… nikad nevalja. Skupo nevalja, jeftino rade sprdačinu. Svašta.

mene zanima jedna informacija koju nisam uspio dobiti

da li ce od sada domene .com.hr ostati po toj cijeni ili pak poveca ti se kao .com, .net itd ili ce se nakon ove akcije povecati i vratiti na stare cijene od 170-220kn

Tržište definira cijenu. Svaki registrar je valjda izračunao koliko mu se isplati, kakvi su mu troškovi, i tako dalje. Ako netko misli da će mu se isplatiti zarada po .com.hr domeni od 8,45 Kn godišnje, go for it, valjda zna što radi. :wink:

Što se općenito cijena tiče, cijene su takve kakve su predstavljene i ne bih rekao da će ih netko povećavati.

evo baš sam kupio jednu domenu za 37 kn kod Posluha

ja dva dana prije pojeftinjenja kupio igra.com.hr za 180kn i još čekao sedam dana da se aktivira :frowning:

downloads.com.hr? :stuck_out_tongue:

Izabrao 15ak, Posluh:doki:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja