Cijena premium domena

Nedavno je ne smijem reci koji site prodan za 10000kn domena je bila premium igrice nesto tu je se nalazio wp blog sa par tisuca igara vise manje je odrzavan zapravo i nije bas odrzavan ali zbog imena domene kao i zbog ranog nastanka bloga pokupio je odreden broj rijeci roje ce dugo drzati i biti prvi na googlu
tako da tih 10 000 mi ne izgleda puno.

Slao sam razne ponude za kupnju domene mora biti premium knjige nesto i lik pita
400 eura ne cini mi se puno? ali ipak nema je ni na googe indexsiranu a kako ce je imati kada domena nije aktivna nema ni naslovne stranice.

kada usporedim sada to dvoje ovi mi se 400 eura čini jako puno jer:

• igre su traženije od knjiga
  • mogucnost vece zarade
  • svasta nesto

to je negova domena on za nju moze pitati kolko oce i pita nego onako po meni mu je dosta 1000kn - 1500kn

Može tražiti koliko hoće, ali neće dobiti više nego što je netko spreman platiti.

Da, preduhitrio me gambo. Domena vrijedi koliko je netko spreman platiti za nju. Iako komentari na ovu temu, knjige su također dobro zastupljene ali ovisi na koji nacin to gledas. Možeš imati više kanala prodaje osim adsensa jer kod knjiga dolazi u obzir i izravno prodavanje oglasa. Reci o kojoj je konkretno domeni riječ pa možda dobiješ više informacija (ne bi trebalo biti tajnost jer je domena ionako zauzeta)

knjige.info
nema se tu sta reci

[quote=“kromaser”]knjige.info
nema se tu sta reci[/quote]

Domena knjige.in je slobodna
Domena knjige.tv je slobodna
Domena knjige.mobi je slobodna

[color=“White”].[/color]

probaj prije vidit za koliko možeš dobit ovo
http://www.mdnhinc.com/contact?dom=knjige.com

nije mi se javnjao jedino mi je se taj javio

knjige.cc
knjiga.co
knjige.co
slobodno ali nije to to

Za knjige.info i knjige.in bi zajedno dao 0 kuna.

onlineknjizara.net

požuri

Netko se opekao? :slight_smile:

Meni jedino .info nisu drage.

[color=“White”].[/color]

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja