Čitanje registrya iz PHP-a

Je li moguće čitati keyeve i value iz registrya preko PHP-a?
Mislio sam ovaj kod ali na webhostingu ne radi, samo na localu.

Error:

Fatal error: Class 'COM' not found in path/index.php on line 2

Kod:

Na localu ispiše točno iz registrya, a na webhostingu javi error. Pomoć :frowning:
Može delete na threadu ispod, slučajno :blush:

Bilo bi fora kada bi mogao pisati i citati registre na shared web hostingu :slight_smile:
To je OGROMAN sigurnosni rizik. Nemoze se to.

Druga stvar, ti lokalni imas vjerojatno apache na winu. Dali je server na linuxu? Jel ima na linuxu registra :wink: ?

Bilo bi fora kada bi mogao pisati i citati registre na shared web hostingu :slight_smile:
To je OGROMAN sigurnosni rizik. Nemoze se to.

Druga stvar, ti lokalno imas vjerojatno apache na winu. Dali je server na linuxu? Jel ima na linuxu registra :wink: ?

[quote=“hudo”]Jel ima na linuxu registra :wink: ?[/quote]Nema.

Sve ti je rečeno, na linuxima nema registra i nemaš što čitati, sad pitanje je što to točno tebe zanima i što želiš otkriti, kad nam to kažeš možda ti možemo reči kako do toga na *nix sistemima…

Ja želim da kad korisnik dode na sajt da iz NJEGOVOG registrya izčita lokaciju gdje je instaliran jedan program. Nikakav virus, spyware ili nešto, vec imam web koji je samo za isticavanje userovih podataka :slight_smile:

zamijenio si stvari, php se izvršava na TVOJEM serveru i daje podatke od TVOJEG servera, a ne klijentskog računala, uz neki plugin koji bi user morao odobriti bilo bi moguće čitanje iz registra…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja