CJ i AdBrite

Postavio sam na Uršulinu stranicu Comission Junction banere. Kako ja shvaćam zaradi se samo ako kupac dođe s mog referalnog banera. Klikovi se ne broje? Jel to tako il ja krivo razumijem?
Također sam stavio AdBrite i nema oglasa već samo natpis: Advertise on this site. Ima li ko iskustva s njima? Kako oni stavljaju oglase? Sadašnje stanje je totalna glupost! Unaprijed hvala na objašnjenjima.

Adbrite je totalno sranje. I za engleski traffic je pušiona a pogotovo za domaći

[quote=“ruud”]Adbrite je totalno sranje. I za engleski traffic je pušiona a pogotovo za domaći[/quote]Ok. TNX! A zna li mi ko šta reći o CJ?

Iz mog iskustva CJ je isto slab pogotovo za domace sajtove, jedan su mi account ukinuli jer nilo dovoljno prometa.
probaj sa Amazonom…imaju text links, banere, widgete.

Sta predlazete umjesto Adbritea? Imam ga na jednom sajtu i do sad sam skupio 60$ ali zbilja sporo ide s obzirom da dobivam 800 posjeta dnevno.

Strani funny sajt.

Kontera i Adveriser su pusiona i scam :sprst:, a to se moglo ocekivat jer su iz Izreala

Na CJ-u se najvise moze zaraditi. Google je prava skrtica u odnosu na njih, no potrebno je znati posao.
Pod znati posao ne podrazumijevam znati zaraditi sa googlom, nego sijaset znanja…
Prvo treba imati sajt koji je tematski povezan sa nekim od njihovih oglasivaca sto bolje, pa treba znati privuci ciljnu publiku, a ne fokusirti se ko webmasteri pocetnici, na brojke u stilu, vise posjeta veci sam faca, pa treba znati voditi sajt i pratiti aktivno oglasivace a ne tredove u temi sajta itditditdiitd…uglavnom cijela nauka…
Stara garda zna o cemu govorim, jer vidim da ima dost stare garde iz ex prostora na CJ-u i forumima specijaliziranim za webmastere, a nekom tko se poslom bavi par godina tesko je objasnit, jer je rijec o nacinu razmisljanja a ne o tehnikalijama.
Danas wecina mladnih webmastera koji se ovim poslom bave u posljednjih 7-8 godina razmislja na nacin google adsense-a i slijepo gleda u tom smjeru , ni naprijed ni natrag, i to im je doslovno jedini nacin razmisljanja a sve ostalo za njih ne postoji…
No, cinjenica je da ga google trkelja jer im velike gubitke nanose rusi (a bogami i Ruskinje) pa kako im nemogu statii na kraj, deru ostale webmastere…
Vani kad oglasivac skuzi da je “prokliktan” se nagodi za googlom za odstetu pa google dosta love popusi kako ne bi izgubio velike igrace, a googlovi mehnizmi zastite su jos uvijek tek na otkrivanju klinaca koji klikcu i organiziraju se u grupe sa stilom: “ja meni ti njemu on tebi…” i sve iz grupe proxy klikera, a ostatak pushiona…
Zato se na googlu tako malo moze zaraditi, no za sajtove na naskom jeziku, osim direktne prodaje oglasnog prostora, najbolje je rijesenje…

Adbrite je nekad bio ok za sajtove na engleskom, no google ih sve vise hebe…

Amazon je ok, a mi dinosauri puno kristimo i ebay…

Takodjer, svatko tko ima i vece sajtove, sa par stotki dnevno, moze se pogoditi sa velikim firmama i zaraditi neusporedivo bolje nego od googla…
Tu se onda miljunceki godisnje okrecu, no par stotki dnevno ima tek par webmastera sa balkana…

Nemoj se puno muciti oko Adbritea, ja sam cekao dva mjeseca da mi se pojavi prvi oglas, a na kraju nisam imao ni 2 klika u 10 dana!

TNX svima na razmišljabjima.

AdBrite sam testiro nekih tjedan dana a hr i eng sitovima, zarada je smiješna, i to samo na eng sitovima, na hr se nije pojavila niijedna reklama

adbrite world wide traffic $.20 cpm i to je to.click $.05
Starnice koje bolje placaju moras imat bolju impresiju.
cj i adbrite oni su stari programi i barem nisu scam.
a o cj-cpm jos nisam skuzio jer je to 1000 ili ? tako pise

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja