CloudFlare - ne radi subdomena

Kako sam počeo koristiti cloudflare samo probleme imam, prvo sam imao sa emailovima problem, evo sada i sa subdomenom, pokušao sam ovo rješenje https://support.cloudflare.com/hc/en-us/articles/200168756-How-do-I-add-a-subdomain
ali ne radi, trazio, googlao i nista.

Radio sam kako je prikazano gore na tom linku, ali kod mene je problem sto ne mogu dodati A i CNAME mogu dodati samo jedno od tog dvoga, kao default mi je došlo A pa sam pokušao doadti CNAME pa piše da ne može jer već postoji, izbrisao sam A i dodao CNAME samo i opet ne radi, brisam sam cookie, prošlo je 24 h, isključivao i uključivao onaj sivi oblak sa desne strane i ništa.

Jel imao neko ranije ovakav problem, i znate li kako ovo da rješim.

Podesi ovako,

A (subdomena ime bez točke i glavne domene) points to (IP adresa od servera)
A (domena bez www i ostalog) points to (IP adresa od servera)
I u cpanelu normalno otvori subdomenu.

Traži od hostinga da ti instalira cloudflare app u cpanel (ne koristim to inače ali sam vidio na jednom hostingu kojim upravljam)
kada se cpanel poveže sa cloudflareom tada što ti god napraviš u cpanelu, cpanel kreira u cloudflareu. i to radi.

To je kod mene vec povezano preko cPanela i on je automatski povukao i napravio, ali nece da radi.

Pokusavao sam razne kombinacije ali nece opet.

A jel radi glavna domena?

Sta se dogodi kada pokusas ristupiti domeni? Jesi siguran da je dobar folder u pitanju?

Radi glavna domena, kada pokušam da pristupim subdomeni samo pise da se ne moze povezati sa serverom, na serveru vidim taj folder i tu ima index.html i kompletna skripta koja je radila dok nisam spojio cloudflare od tada je i prestala da radi.