CodeIgniter CSS

Pozdrav!

Dali neko zna kako da napravim u codeigniter framework stavim u folder

application/views/css/style.css

i sad kad ga pozovem na stranici
[HTML][/HTML]
ne radi mi css.

a kad stavim u root

css/style.css

i pozovem
[HTML][/HTML]
onda radi.

znaci ja bi da mi style.css bude u views

hvala!

Folderi application i system nisu zamišljeni da budu u public direktoriju. Prema tome, nema smisla niti potrebe da css-ovi budu tamo. Sve što treba biti u public direktoriju je datoteka index.php i eventualno .htaccess koji hendla to.

Jedino ispravno mjesto sa kojeg trebaš pozivati css i bilo koji drugi static file jest public direktorij.

Za svaki slučaj prouči još malo dokumentaciju, pogotovo ovo:
http://codeigniter.com/user_guide/overview/mvc.html
, a i općenito mvc pattern.

Nadam se da sam te uspio odgovoriti od tvoje ideje :wink:

Pa dali bi bilo dobro da onda napravim u root direktoriju (public direktori) folder themes i u njeg da stavljam npr css, js, images (slicice od dizajna), itd.

Nekako mi glupo html dizajn citav u views folderu a vam u root/themes css, js, itd

[quote=“susok”]Pa dali bi bilo dobro da onda napravim u root direktoriju (public direktori) folder themes i u njeg da stavljam npr css, js, images (slicice od dizajna), itd.

Nekako mi glupo html dizajn citav u views folderu a vam u root/themes css, js, itd[/quote]

Root direktorij (najcesce) nije public direktori. Dakle, unutar public_html ili www, ili kako god se tvoj public direktorij zvao radi sto hoces. Ono sto mora sadrzavati je index.php (kojem promijenis putanju do app i system foldera) i .htaccess ako si radio rewrite.

Struktruku prilagodi svojim potrebama.

Ne bi bilo loše kad bi smo prvo utvrdili koliko je tvoje znanje ili bolje rečeno poznavanje MVC paradigme uopće. Kada to utvrdimo onda ćemo lako dalje. Isto tako ne bi bilo loše kada bi nas upoznao s tvojim poznavanjem osnovnih pojmova kao što je to public folder, root folder itd.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja