Com.hr domena i hostgator

Pozdrav.

zanima me da li je moguce spojit com.hr domenu sa hostingom na Hostgatoru.

U DNS administraciji sam upisao nameservere od hostgatora, proslo je vec vise od 24 sata ali nista se nedogada.

Nameservere sam upisao pod ime DNS-a ali sam IP broj DNS-a ostavio prazan. Dali se i tu nesta treba upisati?

I dali sam trebao vec dobiti nekakvi confirmation mail od DNS-a ili od Hostgatora nakon sto sam upisao nameservere?

Hvala

Možda bi bilo dobro dat link da provjerimo dali se nama išta prikazuje? Možda je do tvog internet provajdera, ne do hostgatora?!

Ne mogu sa sigurnošću reć, ali mislim kako bi com.hr trebao radit na svakom hostu, tako i na hostgatoru. Nisam koristio njihov host, niti tu domenu pa ne znam. Oni koji jesu, znat će ti konkretno odgovorit.

Pa nije bitno koji je hosting bitno je samo da dobro postaviš DNS servere domene. Isto tako ako nisi pročitao maksimalan rok čekanja je 48 sati.

Isto tako možda samo ti tj. tvoj internet provider nemožeš otvoriti tu domenu jer ti se nije osvježio DNS cache.

Svakako slažem se sa mrcinom postaj link ovdje ako nije privatan, a ako je, onda imaš PM ili zadržat za sebe :slight_smile:

Pozz! :stuck_out_tongue:

Valjda sam dobro upisao name servere.

Upisao sam ih u prvu kolonu, prvi pod Prim a drugi pod Sec1.

Drugu kolonu, IP broj DNS-a sam ostavio prazno. Dali se tamo treba sta upisati?

Evo i Link

Za .com.hr domene nekad je potrebno i do 3 dana da se osvježe.

Mislim da je ovako sporo osvježenje dns-a problem u Carnetu.

.com.hr domene bi trebale raditi na Hostgator-u bez problema, i nije potreban upis IP adrese osim ako želite imati Reseller akount sa tom domenom.
Dns-ove ste dobro upisali.

[quote=“Mateuss”]Za .com.hr domene nekad je potrebno i do 3 dana da se osvježe.

Mislim da je ovako sporo osvježenje dns-a problem u Carnetu.

.com.hr domene bi trebale raditi na Hostgator-u bez problema, i nije potreban upis IP adrese osim ako želite imati Reseller akount sa tom domenom.
Dns-ove ste dobro upisali.[/quote]

Valjda ce proradit za par dana.

Hvala

Isti problem. Premjestio site u Englesku, podesio dnsove i cekam vec 2 dana da redirecta, ali nista. :frowning:

Ni meni jos nista. Peti dan vec.

Pa koliko jos, poslao sam i mail prije dva dana DNS sluzbi ali ni oni neodgovaraju.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja