Community Builder - nekoliko pitanja

Instalirao sam danas community builder na svoj portal, ovo je moj profil :smiley:
http://gs.rs/index.php/community/userprofile/Nikola%20Milošević.html

Interesuje me kako da dodam da npr ovde dole gde imam INFORMACIJE O KORISNIKU, TEKSTOVI, PRIJATELJI…dodao bih tu npr nesto kao mini blog, kao komentari neki ili nesto slicno…video sam da imam kao da dodam mamblog ili tako nesto, ali mi nije instaliran taj plugin valjda…gde to da skinem? da li je to ono sto mi treba?

Da li vi imate neki savet sta jos da dodam, sta da menjam i slicno?

Koji forum bi bilo najbolje da stavim na sajt (sada imam SMF odvojen od sajta) a da se slaze sa CB-om? Takodje me interesuju neki komentari koji bi prikazivali npr avatar sa cb-a uz komentar i slicno…

Unapred hvala svima!

UPDATE:

Setio sam se jos par stvari…

-kako da sklonim ovo Community sto mi stoji iznad avatara? ja ga sklonim, ali mi onda odu i edit i connections :S

-da li postoji neki module ili nesto koji ce npr prikazivati najaktivnije clanove?

-kako da ubacim onaj sistem za bodovanje, znaci da broji bodove ili poene korisnicima…sto vise neko ima prijatelja, sto vise tekstova, pageviews-a, vise da ima i bodova…

Puno pitanja.

  • Traženi moduli i plugini su na ovom linku.
  • Ak se ne varam Kunena i Agora su forumi koji se lako povezuju sa CB-om. Mislim da se isto može napraviti i sa SMF-om (jedinstveni login može sigurno).

Tekst si, vidim, uspio skloniti.

Hvala ti puno na pomoci! Skinuo sam sada nekoliko stvarcica i javlja mi se novi problem, prvo sam mislio da je to do tog plugin-a sto sam skinuo, ali sada mi se javlja kod svih koje skinem, pise mi:

Error! Could not find a Joomla! XML setup file in the package.

Probao sam i rucnu instalaciju, ali isto mi se pojavi.

Ne znam sta da mu radim…

Skinuo sam gallerytab4 (on se povezuje sa JoomGallery koji vec imam), skinuo sam Ajax CB “What are you doing” plugin i jos neke i nista ne radi :frowning:

Jesi probao pitati gugl?