CPA Zarada - Detaljan tutorijal!

Kao što znate (a možda i ne znate) skoro će 2 godine od kada vodim svoj blog o Internet Zaradi. Ne mogu da se pohvalim da sam bio previše aktivan na njemu ali kada izbacim nešto, potrudim se da to bude kvalitetno i opširno. Ovog puta sam napisao detaljan članak o CPA zaradi, o tome šta je to, kako funkcioniše ali sam se fokusirao na Instagram metodu i vid promovisanja putem Instagrama. Pogledajte!

Pročitajte članak CPA Zarada !

Svaka cast LEGENDO svidja mi se to sto radis, samo nastavi naprijed! Od tebe se moze puno nauciti, zaista sve pohvale!

S postovanjem,
Hvala!

Moze li neko da napravi tutorijal kako sitnoj djeci u skolskom dvoristu otimat klikere, cisto kolekcija da se dopuni.

Nisam ja neka moralna gromada, ali ovo je pljacka djece. Mlad si ti jos da razmisljas o posljedicama, ali pokusaj.

6 Likeova

Nisam ni čitao dok @anja1 nije bacio komentar.

Nema tu biznisa. Sve fake i na prevaru ide…

1 Like

A sta jaze lik u postu "ja preferiram blackhat metodu " :joy::joy:

@L0WY Hvala druze!

@anja1 @komentar @Edis_Alic Komentari kao ovi su i razlog zasto preferiram strane forume za bilo kakvo deljenje informacija jer smo mi ovde ocigledno puni predrasuda, svi se nesto zalimo a nista ne radimo po tom pitanju… Nek umre komsijina krava…

Posto vidim da se pravite pametni i smesni verujem da znate da je CPA metoda otprilike cela blackhat osmisljena i da su skoro svi offeri blackhat… Ja kradem decu ako instaliraju aplikaciju na telefonu a ne dam im pratioce? Okej, a vi sto se bavite adult zaradom i nudite kreme i kremice za povecanje a od toga ni go k? To nista? Vi sto imate warez i piraterijske sajtove pa iskacu oglasi da su dobili mobilni telefon? Nista a? A adsense sa forex oglasima gde se pise da moze da se zaradi do 300 eura dnevno? To nista? Obrni okreni, ceo internet se svodi na to, navuci nekog na nesto… Ne vidim nista pogresno u mom tutorijalu i ocekivao sam makar malo postovanja za trud koji sam ulozio ali ocigledno je da toga ovde nece biti…

4 Likeova

Ima istine dosta u tvom odgovoru. Tačno je to što kažeš i za reklame da se poveća k i za forex i za cpa. Međutim kako je većina ovdje druga ruka tj. cpc zarada, pa nekako mi ne dođe na isto jer ne stavljam ja te reklame za povećanje, no ih generiše kod. Ne idem ciljano da nekoga zajebem. E sad bi li stavio sam od sebe te reklame da znam da to ne valja ničemu i još direktno promovisao to, ne znam. Zavisi od dosta stvari, sa 20 godina bi, da mi mnogo trebaju pare bi, da ne znam drugi način za zaradit pare bi… Sada trenutno ne bi. A Bi li imao reklamu za povećanje k a da im ne dam ni bar malo svinjske masti, to ne bi činio. Uglavnom kad nešta platiš dal vremenom, dal novcem, dobiješ zauzvrat il proizvod ili uslugu (neću o kvalitetu) a kod tebe dobiješ ono na šta se one spomenute kreme nanose.

Tutorijal ko tutorijal je dobar za upoznati se i naučiti ponešta novo. Meni čak ne bi toliko zasmetao tutorija da ti nisi upoznat kako sve funkcioniše i koje su posljedice
"zato ukoliko naletite na ovako nešto, ne unosite vaše lične podatke osim ako želite da vas računi za telefon oteraju u grob!"
Upoznat si vjerovatno i sa procedurom kako se odjevljulje sa tih servisa što vrše naplatu sedmično, dnevno i da moraš krv propišat da bi se odjavio sa nekog servisa.

Međutim ostaje tvoja istina da je na sve strane na netu navlakuša. Da to neće prestati postojat, da će ih biti uvijek. I zato se izvinjavam na komentaru. Uglavnom imaš odlično znanje za tako mladog momka (nevezano za ovu metodu) i vjerujem da ćeš i ti ubrzo se prebaciti na bjelje metode zarade.

CPA + snapchat, kik i slicni chat servisi mogu generirati jako puno $$$, samo steta kaj nisam zensko. Naisao sam na nekoliko ne bas popularnih zenski koji vrte 500+$$ DNEVNO i kazu da se moze i puno puno vise.

A na koji to način ?

Šalješ slike zaključane cpa ponudama, uglavnom e-whoring.

Ja napravio brdo toolova za te neke dating siteve . Klijent zaradjuje brdo para, a ja nikako da skuzim kako.

1 Like

Uvijek svježe šale. :smile:

Ako hoces informacije o tome javi mi se na pm pa ti objasnim.

Odličan post samo me muči to što oni neće ništa dobiti :blush:
Da li ovaj OGADS podrzava adult sajtove ?

Ebo li te ovo SUMO na skrollu, uzelo mi je tri dana zivota, najmanje!

Ovo je tema o zaradi koja je na blackhatworld forumu otvorena pred 4 mjeseca cca i tada se stvarno moglo jako jako puno zaraditi… Danas je malo vec zasiceno to sve, te je dosta ljudi vec nasjelo na foru, no i dalje se moze zaraditi, ali puno manje uz puno vise profila. Takoder sada su i banovi profila dosta cesti jer ljudi samo prijave profil kada ne dobe nista ili vide da je scam, a takoder i instagram botovi koji crawlaju siteove u opisima profila su rigorozniji.

Sve sto je black ne traje dugo…Zato je white majka! Ulozis trud, rad, vreme ali znas za sta si ulozio. I ono sto je najbitnije dobijas na duge staze i plus sve strane budu zadovoljne. Kad pogledas realno, mnogo vise energije potrosis na black jer je non stop cimanje da nadjes metodu, sa white metodama znas na cemu si.

@anja1 Hvala ti na komentaru, ovo vec sto si ispricao ima smisla naravno :slight_smile: Inace sa servisa se izlazi jako lako, a ovo sto radimo za mobile traffic na ogadsu je uglavnom za strano trziste a to su samo skidanja mobilnih aplikacija nema nikakvog PIN Submita itd…

@NeedHelp Opasna metoda mada iziskuje visak software!

@Zdenga U mom primeru nece nista dobiti, ali ti mozes i da im priustis da dobiju. Tipa sta sam ja radio, napravim giveaway da bi usli u giveaway moraju da odrade offer, posto imam ogromne strane IG profile bilo tipa po 1-2k leada (ljudi koji su usli) ja posaljem tipa duks, nalepnice itd njima… ofc sve sa aliexpressa ali sve je po propisu!

@limenka2017 A skroll na misu? :slight_smile: Aj sad cu da pomeri sumo na levu stranu!

@d1namic Prezasiceno nije ukoliko nadjes dobru nichu, evo ovaj profil koji sam koristio u tutorijalu mi sam donosi oko 0.8$ - 1.2$ dnevno od kad sam ga napravio samo za taj tutorijal… pa ti vidi :stuck_out_tongue: Sto se tice restrikcija i o tome sam pricao u clanku, posto radim sa tim detaljno sam objasnio kako osigurati akaunt najbolje! :slight_smile:

@Jeronimo034 Slazem se sa tobom ali za nekog ko hoce novac za ulaganje ovo je idealno… Blackhat je ugl prvi stepenik :slight_smile: