Crknuo jedan od zadnjih vampira

Crko’ Kim Jong-Il!!!
Hvala ti Bože! :smiley:

Razlog manje za nuklearni rat !

Još samo Castro, Chavez i onaj kolektivni of China!
Pa je i to kolosalno sranje gotovo!!!

A ginuli su i krvarili za svoj narod.

A sad još treba gledati nešto slično bravarevom ukopu.
Baš me zanima jel’ im prvo glogovim kolcem probodu srce pa ih tek onda zakelje 2 m ispod…

Sumnjam. Uvijek se iznova pojavljuju.

Svejedno: :zhuja:

[quote=“Sljaker”]Još samo Castro, Chavez i onaj kolektivni of China!
Pa je i to kolosalno sranje gotovo!!![/quote]Ma nemoj. :smiley: Što će se desiti nakon toga osim što će doći njihovi - manje iskusni i više nabrijani - nasljednici?

Pa, ćemo ih opet probadati kolcem… :zub: :smiley:

Ali ovi novi zadaju “velik udarac neprijateljima svojom snalažljivošću i pronicljivošću”!

Uhhhhhhhhhhhh!!!
Pa će nas proglase ustašama? Da se tresemo? Jer, NNNI!!!

Ma, fuck, jedan od zadnjih kom izroda je popucao. To je za slavlje!!! Ja ću otvoriti pjenušac, pa makar me prijavili za slavlje prije dozvoljenih blagdana. To ti je meni isto (tupi primitivni/ruralni/glupi/tupi/neobrazovani ‘Rvat) ko’ kad su mi besjedili da Tite više nema!!!

Nadam se da mu sinko neće sad ići pokazivati mišiće svijetu :ljuca:

Bah. Ja očekujem da će dečko biti ako ne gori od staroga, a onda isti. :freddy:
Nema promjene dok gazda ne prođe kao Ceaușescu

Neće CIA moći ovo propustiti. Godina-dvije i evo pizdarije, a time i dobre prilike da Ameri malo natežu i Kineze, s kojima se već dugo nisu imali prilike navlačiti:[quote=""]Najmlađi sin Kim Jong-un (29), novi vođa, dobro govori engleski, studirao je pod lažnim imenom na jednom sveučilištu u Bernu i jako voli američku košarkašku ligu i američki rock. Stariji sin, Kim Jong-nam (38), ulovljen je kada je u Japanu, koriteći lažnu putovnicu Dominikanske Republike pokušavao posjetiti park Disneyland u Tokiju, što ga je koštalo loših komentara u domovini. Srednji sin, Kim Jong-chol (29), nije voljen od oca. Južnokorejski list ‘Dong-a Ilbo’ je objavio solidne reportaže uz pomoć insidera sjevernokorejskog režima koji tvrde da je Kim Jong-chol homoseksualac, iako još uvijek ima visoke dužnosti u komunističkoj partiji. [/quote]
http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/166035/Odlazak-vode-sekte-s-nuklearnim-naoruzanjem.html

Mislim da će onaj nosač aviona što su ga Kinezi kupili i obnovili vrlo ubrzo dobiti i sajle za sletanje aviona.

Koreanskom narodu zelim samo bolju buducnost sa manje gladi i vise slobode a kad kazem slobode, ne mislim na Američku slobodu

[quote=“gambo”]Bah. Ja očekujem da će dečko biti ako ne gori od staroga, a onda isti. :freddy:
Nema promjene dok gazda ne prođe kao Ceaușescu[/quote]

Još ima ožiljke kad su ga pljuvali kako je posjetio disneyland, dobit će narod svoje :spimp: Južna koreja je već mobilizirala kompletnu vojsku :ehm:

Koji ono Kim studira u bosni, taj se čak zalaže za demokraciju. Kad ga špije uoče… :rocjena:

http://pics.kuvaton.com/kuvei/kim_jong_life.jpg

Inače, kako je prigodno, ne znam imate li sliku kako izgleda život u S. Koreji.

Svakako pogledati HRT-ov dokumentarac danas u 22:26 na prvom. Nadam se da je dobro prezentirao stanje te jadne nacije.

Ilustracije radi, u svakom se stanu moraju nalaziti slike Velikog i Dobrog Vođe. Ostalo mi je u sjećanju da i svaki stan ima ugrađen zvučnik (ili prijemnik) kojem se zvuk može stišati, ali koji se ne može isključiti, preko kojeg se emitira politički program.

U Južnoj Koreji postoje posebni centri gdje se prebjege sa sjevera polagano privikava na to kako svijet izgleda - prepušteni sami sebi, sjevernjaci bi poludili.

To je država u kojoj je orvelijanski svijet zaživio u tolikoj mjeri da bi nvj. i samog Orvela prošli trnci. Teško je reći da je Koreancima ispran mozak - oni su rođeni, odgojeni su i odrasli u svijetu Oceanije.

Dokumentarac Inside North Korea, s dosta neodgovornosti snimljen od National Geographica jer su doveli mnoge Koreance u opasnost, pokazuje punu šokantnu svakodnevnicu te zemlje. Može se isčeprkati na YouTubeu.

Zanimljiv je i BBC-jev dokumentarac State of Mind (YouTube).

Meni je posebno zanimljiva bila video-reportaža BBC-jeve novinarke Life inside the North Korean bubble (ima i prikaz sjevernokorejskog interneta). (Dva videa su na stranici, nisu slike!)

Zanimljivo da su i Gaddafi i Saddam i ovaj retard umrli sa 69.

Na ruskim forumima ima hrpa dobrih i svježih fotki iz Sjeverne Koreje. Vjerojatno jedna od najbizarnijih tvorevina otkad je svijeta, a konkurencija nikako nije mala.

Evo nešto na hrvatskom: Sjeverna Koreja za početnike

[quote=“y-fashion”]Evo nešto na hrvatskom:[/quote]Odličan putopis.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja