Crna magija

Zelio bi napravit sajt posvecen otklanjanju crne magije i uzimanju para ljudima. Da li je to po zakonu? Prodavao bi zaštitničke talismane. Zanima me koliko kosta zakupljivanje onih brojeva 0900645000 i koliko ja dobijem ako je min poziva 1 evro. Pravio bi i magijske recepte i tako ta sranja. Ako neko ima još neku ideju za uzet pare sa takvog sajta neka predlozi. Dar da otklanjam crnu magiju sam naslijedio od babe. Da li je to sve što ja oću legalno? Oce me u aps strpat?

Stranica nije ilegaalna.

To ti je ilegalno ako nemaš dar za magiju, jer onda varaš ljude. Ali ako stvarno imaš dar po babi onda je sve u redu.

Ovdje kod nas svaku noć jedan ćelavi skida uroke na televiziji Nova TV. A to ti je televizija koja “poboljšalva društveno okruženje”, te “doprinosi postizanju istinskog društva znanja”. Dakle, nije zajebancija. I uz tog ćelavog ima još deset nekih ženskih što bacaju karte, emitiraju kristale, čitaju visak i grah.

A zagrebačka televizija Z1 ima oko ponoći astro-show, a to je televizija koja se “pridržava profesionalnih standarda: točnost, objektivnost, provjera činjenica, kredibilitet”, te da promoviraju “jezik i kulturu”. Sigurno ne bi bio astro-show na takvoj televiziji da nije sve to skroz profesionalno i fino.

[quote=“tsereg”]To ti je ilegalno ako nemaš dar za magiju, jer onda varaš ljude. Ali ako stvarno imaš dar po babi onda je sve u redu.

Ovdje kod nas svaku noć jedan ćelavi skida uroke na televiziji Nova TV. A to ti je televizija koja “poboljšalva društveno okruženje”, te “doprinosi postizanju istinskog društva znanja”. Dakle, nije zajebancija. I uz tog ćelavog ima još deset nekih ženskih što bacaju karte, emitiraju kristale, čitaju visak i grah.

A zagrebačka televizija Z1 ima oko ponoći astro-show, a to je televizija koja se “pridržava profesionalnih standarda: točnost, objektivnost, provjera činjenica, kredibilitet”, te da promoviraju “jezik i kulturu”. Sigurno ne bi bio astro-show na takvoj televiziji da nije sve to skroz profesionalno i fino.[/quote]

Dobro barataš sarkazmom :kuc:

Da, kao rekonvalescent s ciničnosti, to je najdalje što smijem ići. Čovjek se lako navuče, teško skida, a ako se i skine, okolina samo odmaže, iskušenja su svakodnevna. :kava:

Ako HRT može imati ‘Duhovni zov’ i slične emisije, onda i Nova može imati gatare.
To je ista kategorija.

Ognjene, sretno s webom. Imaš kod nas veliko tržište lakovjernih praznovjernika.
Preko 80%.

[color=“White”].[/color]

Ako imate mnogo posjeta a malo klikova na reklamu, ako vas boli glava, loše spavate, ako u my documents nadjete fotograciju noktiju ili zemlje na vas je bačen sajber sihir. Prema učenjima i receptima moje babe uspješno otklanjam sajber sihir. Cijena sitnica 99,99 e. Javite se. A ako se odmah javite dobićete talisman koji će vas ubuduće stititi od sajber crne magije.

[quote=“mile”]Ako HRT može imati ‘Duhovni zov’ i slične emisije, onda i Nova može imati gatare.
To je ista kategorija.

Ognjene, sretno s webom. Imaš kod nas veliko tržište lakovjernih praznovjernika.
Preko 80%.

[color=“White”].[/color][/quote]

Ti mile imaš gadnih problema. Šta te briga, uživaj u činjenici da si u 20% napredne i duhovno čiste populacije i ne trkeljaj bez veze stalno jedno te isto. Ovdje se Ognjen zajebava do bola a ti gnojiš istim intenzitetom.

Ko se zajebava? Nisu to stvari za zajebanciju. Ljudi olako shvataju crnu magiju, a ona je tu, oko nas ili ako nismo imali srece i na nama. U ovoj eri kompjuterizacije i crna magija i crni magovi ne sjede skrštenih ruku. Najgora i najjača crna magija je sajber sihir sa kojim se jedino može mjeriti vlaška magija. Da li vam se ikada desilo da sve stvari krenu loše? Mnogi ljudi krive sudbinu i nesrecu i ne pomišljaju na crnu magiju koja je jedini uzrok. Kako skinuti crnu magiju? I koji su simptomi crne magije uskoro na blogu…

Da.

[color=“White”].[/color]

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja