Crni petak 2020

Vjerujem da ima mnogo bolji jacih brzih za slicne ili ne pretjerano velike pare. Ja nisam mnogo hostinga koristio ni isprobavao

1 Like

Ja takodjer imam u planu uzeti za BF jedan paket za wordpress sajt na namecheap.
Zanima me samo da li je bolje da uzmem Easy WP paket ili obicni shared hosting?

https://www.namecheap.com/wordpress/
https://www.namecheap.com/hosting/shared/

Možda nije najbolje mjesto, možda je bolje otvorit temu, ali eto, pitat ću ovdje, jer ću neki host uzeti opet za crni petak. Uskoro ću radit jedan woocommerce shop i bojim se brzine, pa sam malo gledao po grupama šta ljudi pišu, te našao ovu zanimljivu sliku u komentarima:

Kinsta & WPX mi se čini malo skupi, dok je GreenGeeks sasvim pristojan. Mislio sam možda ulovit nešto za black friday, pa možda i Kinstu uzmem. Samo… često ovakve stvari zapravo budu sponzorirane, pa me zanima ima li neko iskustva kakvih s ovim hosting servisima.

Inače, na HawkHostu sam, zadovoljan sam s njima dok nema WC na WP instalaciji. Čim instaliram WC sajtovi drastično uspore.

ne bih da se miješam, ali vidim da spominjete shared hosting, brzinu i ttfb … na shared hostingu brzina ne može biti sjajna, pogotovo ako je server u SAD-u a većina posjetilaca je iz EU … ili obrnuto

zato preporučujem svima da povežu cloudflare, free plan je sasvim dovoljan, za 15 minuta možete sve povezat … a prednost je ta što svakom posjetiocu servira verziju vaše stranice sa njemu najbližeg servera … i tu je najveća ušteda vremena … pored toga, tu je i opcija keširanja koju cloudflare nudi, free ssl, rocket loader, minifikacija … dakle uopšte vam ne treba nikakav wordpress caching plugin

tako da umjesto što ganjate skupe shared hostinge i upoređujete, uzmite hawkhost, server u amsterdamu i povežite cloudflare … nakon 5 godina iskustva sa cloudflareom, toplo preporučujem

3 Likeova

Jeli netko vidio igdje iPhone 12 Pro na akciji za Crni petak? :smiley:

Jesmo, akcija je da uz telefon dobijes i punjac :rofl:

1 Like

Haha di si to vidio? To je dobar deal :smiley:

Predlazem da se uclanite na strani forum LowEndTalk.com, tu ce provajderi objaviti ponude VPS servera za blackfriday. Onda instalirate HestiaCP.com na njega i to je to, bolje nego shared.

ipak tvrdim da je kombinacija openlitespeed + cyberpanel + wordpress daleko najbrža …

2 Likeova

Mnogi hostinzi kreću još večeras od 24 časa, sa popustima.
Jel ko koristio ovaj Hostpapa?
Kakva su iskustva?

namecheap popusti za hosting

za domene popusti isto namecheap

1 Like

Na taj hostmantis sam prije 3 tjedna preselio web, vidio da sve radi, i poslije toga nisam isao niti provjeravat sve do prije 2 dana, i vidim da mi je posjeta pala za 90%, počevši od dana kda sam prebacio. :scream:

Imaju li kakvi popusti za renew na namecheap? :smiley:

Ima li tko neku stranicu za kupit graficku tipa gtx 1660 super za crni petak, skroz nebitno eu ili hr iako bi volio zaobici nase lopove.

Lopovi?

Sve i da su jeftiniji, opet lopovi?

Mudro.

Normalno da su lopovi, sa cijenama, popustima, servisom itd, ali vratimo se na temu…

Hawkhost objavio na blogu:

image

2 Likeova

Jedan od najjacih web hostinga po pitanju limita, peri deri… 2.5$ dozivotno mjesecno. Inace je 5$ mjesecno.

:cyclone: InterServer

Kindlu mi baterija oslabila, narucim prije 10 dana Kindle Paperwhite za 130 dolara, danas na Black Friday akcija 85 dolara. ■■■■■■ Amazon.

1 Like

Jel netko naišao na koji domaći hosting sa ok popustom?