Crni petak 2020

Ovih nasih trgovina majko mila! Jedan sajt nudi do 70% popusta, i to nekoliko retardiranih artikala, a ostalo kao inace povisena cijena sa mozda 5% pravog popusta, druga black friday! -20% popusta… koji qurac? Onda odem na trecu, nadem sto hocu, pise na sajtu dostupno, narucim, dode mail, racunam to je info za uplatit, kad qurac, trebas cekati drugi mail da oni napisu ponudu i uopce vide jeli artikal dustupan, a na webu pise dostupno…i odjednom sa nekoliko sajtova nestalo besplatna dostava iznad xxx kn… Prokletih trgovina, proklete zemlje u pm…i naravno poslao mail kad ce taj drugi mail, kaze kad se sastavi ponuda…a taj isti artikal nestaje sa malo skupljih trgovina. Za popizdit! Crkli svi ovi trgovci stvarno su me danas iznervirali.

1 Like

Ja sam ovo uzeo

odes na help, objasnis situaciju i dobijes 50$ na gift balance

Nisam shvatio bas najbolje. 3.12. Treba produziti clanstvo ili platis tih 100$ i to je to?

Otisao i odjebali me :). Rekli da vratim i kupim ponovo.

probaj vise puta haha naicice rep koji ce ti vratit razliku

Probao dva put i ne moze. Hoce da vratim i da kupim drugi :).

a kako naručuješ sa amazona, šta je sa poštarinom i isporukom u bosnu? a znaš da će snizit cijenu za blek frajdej za svoje uređaje, uvijek snize pofino.

Pesoto.ba posrednik. Narucim u njihovo skladiste oni posalju za Bosnu.
7.5 dolara postarina iz USA za recimo Kindle. Nemas porez i obaveze do 300 KM u BiH.

0.5 kg – 7.50 USD /kg

1 kg - 15 USD /kg

0.0 – 2.0 kg - 15.00 USD /kg

2.1 – 4.0 kg - 14.00 USD /kg

4.1 kg and more - 13.00 USD /kg

3 Likeova

gledam na amazon ove njihove tablete i kindle i ladno nedostupno tj nema na stanju. nije da mi treba ič od ovog no samo gledam. al sve više proizvoda na amazonu nedostupno. baš ogromna gomila proizvoda, ajd ovo su stariji modeli što gledah, ali baš svega u velikoj količini nedostaje.

no jel iko ič pazario za blek frajdej. ja još uvijek ništa, čak ni onaj standardan shared hosting što redovno uzimam kod hawkhosta nisam uzeo.

a kontam šta mi i treba u životu, kao kindle uzet pa ću ja knjige čitat, moš mislit. čitao sam dosta za 3 života, a imam tablet pa na nj mogu čitat ako mi šune i fino izgleda sa dobrim programom. gledam ovu tehniku svu i bukvalno il mu ne vidim smisao il čemu vidim smisao imam. ču robot usisivač, ili alexa vidi ko je na vratima, pusti video jer meni je teško pritisnut dugme. kupim masažer fotelju izmasiram se tri puta, kupim ovlaživač vazduha uključim ga dva puta. čuj molim te ovlaživač vazduha, tačno treba išibikat svakog ko kupi ovlaživač vazduha. žena je kupovala tonu nekih slušalica i sve su gore od onih za 3 marke.

jedine neke novotarije što ih smatram korisnim a ne pretjerano skupim da ih ja kupih su punjivi miš (drži 10ak dana, možda malo jače) i punjivi upaljač za cigare, a oboje koštalo po par dolara. da nije loša stvar i blutut zvučnik, isto neke sitne pare.

i opet ove godine tražim nešta da kupim, mora se.

Bolje ovlazivac neg upaljac i blutut zvucnik :D.

Cak sta vise evo ti primjer za ovlazivac. Kod mene zena ima bronhitis cim je suv vazduh. Kad se cesto zimi provjetrava eto suvog vazduha. Ja se dovijam drzim posude sa vodom na radijatorima, ali u odredjenim okolnostima to nije dovoljno recimo ako zaboravis.

Ali ovlazivac bi bas koristio, mada eto ne znam koliko kosta i koliko je efikasan. Ali nek jednom preskoci bronhitis dao bi 50 KM.

najbolje je kirbi uzet i neke slušalice od 300-400 dolara.

https://www.amazon.com/Samsung-Electronics-microSDXC-Adapter-MB-ME256HA/dp/B0887P21Z2

eo dobar dil čini mi se.

ne sporim da je bolje ako služi svrsi, meni ne služi. ovaj upaljač i zvučnik služe, a koštali su 10 dolara, ovaj ovlaživač nekih lupam 120-130 maraka a upaljen par puta

ako oćeš poslaću ti sutra preko milinovića bus što ide oko 13 i po iz bl u brod.

1 Like

Aj na pm.

Ontopic ja narucio
https://www.bestbuy.com/site/logitech-g-mx518-wired-optical-gaming-mouse/6427398.p?skuId=6427398

Ne vjerujem da ima bolji mis za 20 dolara kome pase ovaj oblik. U principu to je poznati MX518 sa novim Hero senzorom. Moj originalni evo jos malo bice 15 godina kako funkcionise.

ne bi uzo miš sa kablom nema šanse. ja imam miš sličan ovome i stvarno je dobra stvar što se ne moraju kupovat baterije, a i ne mora se često dopunjavat miš

prije sam koristio guzatije miševe, ali se brzo ruka navikla i na ovaj tanji. i baš nemam neku zamjerku na ovaj miš.

valja li ovaj telefon

imam huavei p9 lite star nekih 4-5 godina pa mu baterija postala baš tanka i često zakuca. nisam nešta zahtjevan pretjerano, ne igram igrice na fonu i ne trebaju mi neke ozbiljne performanse. ovaj huavei mi je bio sasvim ok, pa kontam da će i ovaj bit. šta vi velite? jel ok ovaj telefon za ovu cijenu

Ok je taj, no bolje vidi Redmi note 9 pro ako novčanik dozvoljava. :wink:

1 Like

Odličan za te pare. :grinning:

Ovo je odlično, nisam znao za to. :smiley:

1 Like