"crni" tj. tamni ekran na laptopu : (

evo nakon dugo vremena napokon sam očistila laptop od svih virusa i sve je bilo super i sve si sredim lijepo : D i onda što se dogodi… upalim laptop i ono crni ekran. prvo nisam ni skužila da je jako tamno, mislila sam je crno, ali kad se približim vidim ponešto. uglavnom na par sekundi mi se ukaže slika kad palim laptop. trenutno sam spojena na monitor star 12 godina T_T . help me :visi:

Kada polako podižeš ekran pronađeš jedan položaj u kojem se vidi slika?

Jel radio normalno prije čišćenja od virusa i kolko je prošlo od onda do crnog ekrana?
Ako se dogodilo odmah nakon toga mogu će je da je nešto krivo obrisano t što je bilo zaraženo a treba.

A možda je i problem u žici koja spaja ekran sa matićnom.

radilo je okej skoro 3 tjedna i igrice i sve. ali evo večeras ga rastavljam ( sretno meni ) jer sam luda više ( ovisna ) . ma micala sam ekran ali ne ide… i poklopim i ode na stand by i opet otvorim i slike ide na 10-ak ili 20-ak sekundi o_O … kao možda mi treba novi inventer : S

nisam ništa dirala, ali evo jučer stavila sam laptop na bateriju i kako sam uključila na monitor odlučila malo štedit bateriju i stavim brightness down. ode mi laptop na stand by i pomaknem ja i vidim bolje nego je bilo, tj kad je brightness down vidim O_O jučer sam čak do pola brightness uspila da se ne ugasi ekran : S zbunjena sam? O_O jel moguće da je prašina ili? O_O koristila sam često laptop na krilu i u krevetu : S jel moguće da su vlakna robe? dal da rastavljam ? o_O zbunjena

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja