Crofriends.com

Može li netko reći mišljenje o mom forumu,što trebam popraviti…

http://www.crofriends.com

vjerovatno ćete mi svi reči font,ali ne znam koji font da stavim,arial i ostali mi ne izgledaju baš lijepo na mom forumu

Jako lijepo, ja bih ti preporučio font Verdana. Inače forum mi se jako sviđa.

nije loše

a sada? sad sam redizajnirala forum…

iskreno nista posebno forum je ok … template na vb i to je to …

a nisi li se ti oprostio s ovog foruma jucer?

Forum ti je bezvezan sta se mene tice
nabacano svega i svacega, font grozan i forum ti nema naglasenu tematiku…
npr. imas forume webcaffe, Automobili, motori i ostala vozila,
Internet, Pravno-političke i ekonomske znanosti, poljoprivreda itd…

^^ pa forum je za sve o svemu, zašto bi trebao imati naglašenu tematiku?

Izgasi forum, prekini gubiti vrijeme na to. Internet nudi brojne druge mogućnosti na kojima je lakše privući posjetitelje koji će ostajati, stvarati zajednicu i širiti ideju. All-in-one forumi su kao benzinske crpke. Ima ih previše, sami po sebi ne donose nikakve koristi i jedini način da uspiju su ako imaju neki popratni sadržaj ili ciljaju na neku specifičnu publiku. Npr. net.hr/index.hr su uspješni zbog portala, croportal.net je uspješan jer ima digg-alike servis, forum.hr je uspješan jer je prvi došao i zauzeo dobru domenu (kao npr. Ina)…

Na ovo pitanje, zašto bi forum trebao imati naglašenu tematiku, odgovor je jasan. Proizvod za svakoga je proizvod za nikoga. Kako je forum za sve, nitko se neće osjećati posebno pozvan sudjelovati niti će biti entuzijastičan oko rasprava. Npr. webmajstori su tu za ekipu koja se bavi webom, njih ta tema dovoljno zanima da raspravljaju o tome. Glazbeni forum je za one koji vole stvarati glazbu, oni imaju nešto zajedničko i na tome su zajednica. Tvoji posjetitelji nemaju ništa zajedničko, zato ih je teško voditi i zadržati…

^^nisi u pravu.moji “posjetitelji” su se bome zadržali kod mene neki imaju i po 20 000 postova, neki i više. možda nemaju puno toga zajedničkog kad se tek registriraju, ali kasnije imaju.
nisu meni važni posjeti,već članovi (aktivni članovi).aktivni članovi čine forum dobrim forumom.

Trenutno stanje

Najnoviji član na forumu: moja malenkost (kklukov2) :potboy:
Broj reganih korisnika: 1180 :klanjamse
Trenutno 50 korisnika online :malerukes

Zatvaranje foruma
[color=“Red”]Ne dolazi u obzir[/color] :ludjak:
Možda malo previše tema za moj ukus ali ako su članovi aktivni na svima onda je i to u redu :wink:
Neznam dali imaš kakvu zaradu na njemu ali ako nemaš onda se primi posla :vipme:

nemam zaradu. ni lipe. :slight_smile: to je preko forumotiona napravljen forum. sve njima ide.

Velika greška, šteta za ovakav forum i uloženi trud ali se sve može ispraviti.

a nis, zakupi hosting, postavi forum gore, postavi domenu na njega i nadaj se da ce vecina ljudi ostat i nakon sto odu sve teme :slight_smile: makar bi ovo moglo imat katastrofalne posljedice, ali ovako forum nema bas neku buducnost

takodjer bi bilo ok da se mogu pregledat teme bez registriranja, prvo jer ce google moc crawlat tako pa ces dobit ekstra posjete od googlea, a drugo sto ce ljudi moc pregledat forum malo pa se naknadno odlucit za registriranje

Po meni napravila si velik posao…bilo je tu dosta truda privući toliko članova. Stvarno šteta ako nemaš u planu i uzet neku pinkicu kraj toliko članova. Nemreš zauvjek živjeti od ljubavi :edi:

Ja sam ti u početku govorio da ti se ne isplati imati forum kod njih.
Jedan dan kad im pukne će ti ugasiti forum, uz to si mogla svaki mj zaradit koju kunu od oglasa, sad sve to ide njima.

Jesi li za to da razmjenimo bannere ?

priznajem, zeznila sam se debelo. al sad je kasno da to ispravim jer mi se ne da sve ponovo radit. početak je najteži tako da mi se ne da ponovo otvarat teme, reklamirat svagdje,žicat nekog da dođe. da mogu prebacit napravila bi to odma. nije meni važna zarada , meni je jedini problem što mi se phbb ni malo ne sviđa, što mi je vbuletin predivan, i što ima puno više opcija. na ovom sr… ne mogu ni imat ove kockice za reputaciju ni zahvale na postove ni ništa što se meni sviđa. :frowning: . kao što sam već rekla, napravila sam taj forum iz zezancije, nisam mislila da će uspjet i bit toliko aktivan. statistika postova po danu mi je preko 1000. što je super, jer nemam nešto puno članova. al probat ću nagovorit ove na forumotionu da mi daju bazu al ne vjerujem, jedino ju mogu dobit ako oni propadnu da nam prodaju naše baze.i 100% sam sigurna da sam na svom hostingu da bi bar imala 3 puta više članova.jer bi bio bolji dizajn,opcije i sve.možda da nemam obveze oko faxa bi i napravila novi forum al ovako ne stignem sve ponovo. razmjena banera uvijek može.

Ne vidim razlog zašto još uvijek nisi kontaktirala forumotion. Ovako, što više vremena prolazi, to je manja nada da ćeš bazu dobit.

Pitaj ih jel ti hoće dat bazu, zamoliš ih lijepo, da bi htjela imat svoj forum, na svom serveru, i sa svojim modovima (dodacima) koje u ovom slučaju ne možeš imat. Ako odbiju, pitaj da ti prodaju bazu (ako su članovi vjerni, i forum im nešto znači, nikome neće bit problem dat 50-ak kn, i kad se to zbroji, trebalo bi bit dosta). Ako ni to, e onda je to velika šteta.

PS Iako su ovi postovi pisani na phpbb forumu, mislim da postoji opcija da se “konvertiraju” i da ako dobiješ bazu, sve postove imaš na vBulletinu.

Sretno!

Zaboravi da će netko davati lovu za forum.
Zaboravi da će forumotion dati bazu bez pristojne naknade. Oni vrlo dobro znaju koliko imaju zaradu od tog foruma.