Croigre.com + Croigrice.com Stara Webstranica Jako Jeftino

Evo otvaram novu temu jer izgleda da je nemoguce pratiti kada se prodaje vise stranicu u jednoj temi.

Evo prodajem www.croigre.com koje imaju oko 600 igrica i sve su unikatno opisane i s unikatnim naslovima.

Strancia nema neku zaradu, mozda 1 - 2 eura mjesecno jer se na njoj nista ne radi vec duze vremena. Mislio sam da cu se vratiti tom poslu ali ocito necu, pa evo prodajem.

Cijena je nebitna, koliko ponudite za toliko ce se prodati pa makar to bilo i samo cijena jedne domene.

Eto pa neka pocetna ponuda bude 50 kuna, pa evo bidajte, molio bih da bidate tu, ali ako zelite mozete i na private.

1 Like

Do kad traje bidanje?
Evo nudim 100 kn
Da li bi mogao u par rečenica napisati od kud su igrice skidane i da li znaš nešto o legalnosti igrica tj. da li su legalno skinute pod licencama koje dopuštaju da ju bilo tko ima na koristi na stranici? Isto tako me zanima ako netko zna da li su česte tužbe i prijetnje autora za igrice kao što su za slike(copyright) ?

150 kn moja ponuda

.

Sve igrice su skidane legalno, one su dodane sa mochi.com ili kako su se vec zvali, tamo su developeri davali svoje igrice na koristenje,pa se zarada djelila nama i njima od oglasa.

Ili su igrice dodane na zahtjev tih vecih kompanija koje mi salju svaki dan email da dodam njihovu igricu na moj site. Tako da predpostavljam da su sve igrice legalne, jer neznam kako se mogu staviti nelegalne igrice?

Bidanje traje dok se bida, kad cu vidjet da je stalo (24sata radna) onda cu na PM pitat one koji su bidali dali su odustali, i ako jesu prodat zadnjem bideru.

Primjer:
Ako za 10 sati nitko ne bida (a ivanm je bidao 150 prije 14 sati) onda cu pitat fico7489 dali daje vise od ivanm i ako je odustao prodano ivanm-u za 150.

Ilegalno bi bilo da se skine npr. sa http://www.miniclip.com/games/en/ neka igrica koja je njima prodana.
Nudim 200 kn.

Javio ivanm i cim odgovori da vise ne bida ili ako netko drugi ne digne cjenu odlazi za 200 kuna. A samo dvije domene vrijede 120 kuna.

Znaci 600 igrica dodanih s zaradom od 2 eura mjesecno odlazi za 80 kuna. (jedva)

Krasno nam je hrvatsko gospodarstvo.

230kn :slight_smile: cisto da ne ode tako jeftino hehe

240 Kn, eto da se i ja oprobam u toj “igra nisi”, mozda skupim za godisnji za nekih 10tak godina.

250 kn. A da odrediš datum kraja aukcije?

kraj je 24 sata od zadnjeg bida. JA cu tada kontaktirati sve bidere i vidjeti dali daju vise. Ali bez brige uskoro smo pri kraju, samo mi nije jasno zasto bidanje po 10 kuna.

Možda je realna cijena 230-250 kn pa se bida po 10. Zato sam i pitao zašto ne odrediš datum kraja jer se bida po 10.

260 kuna, znakoviiii

270 kn Barry Weiss :smiley:

ja nudim 275 kuna ako si ozbiljan prodavač.

Pod ozbiljan prodavač se podrazumijeva da odmah i bez razmišljanja povučeš svoju izjavu:

kraj je 24 sata od zadnjeg bida. JA cu tada kontaktirati sve bidere i vidjeti dali daju vise

jer se tako to ne radi, to onda više nije aukcija niti se kome sviđa da ga vučeš za nos…

1 Like

Aha, ja kao prodavac sam neozbiljan jer sam je trebao prodati za 100 kuna. Odnosno prvom ponuđaču, a ti si jako ozbiljan što nudiš 5 kuna više. Tvoja ponuda je nevažeča. A ja ču uskoro kontaktirati prijašnje ponuđače i vidjeti dali nude više, ako ne nude onda je stranica prodana fici za 270 kuna.

Isto tako ako netko želi ponuditi više mora ponuditi 300 kuna ili stranica je prodana za 270.

Eto toliko sam ozbiljan!!!

Možeš samo napisati da li se dobije hosting i koji? I na koga stoji domena i kako će se napraviti prijelaz domene…

Evo ja ti dajem odmah 300 kuna i prekidas aukciju? Placam odmah putem PayPala. Jel to OK?

Ipak mi se ide na godisnji,

Ajde da ti nabijem do 600 kn pa da creatifcode uzme za toliko.

Nudim 320kn nudim.

1 Like

Jebo te, fakat od vas “lesinara” ne mogu ni na godisnji, pa cak ni za 10 godina. :sweat_smile:

Hosting se ne dobije, naravno. Dobijete webstranicu i domenu. A ja mogu prebaciti sve na vas hosting.

I dizite za minimalno 20 kuna. Da to cim prije rjesimo.