Croigre.com + Croigrice.com Stara Webstranica Jako Jeftino

Da nema problema. Alek se javio da je bio prezaposlen i da ga nije bilo na forumu. Tak da evo ja sam mu dao jos 24 sata da sredi placanje.

8 dana sam se natezao s @alek . Nakraju nije platio nsita. vrlo neozbiljna osoba, moj savjet nemojte s njim raditi nikakve poslove.

No vratimo se mi na aukciju, buduci je gospodin alek mene osobno kostao fuiciove ponude od 360 kuna.

Pa je najniza sljedeca ponuda od @aco za 340kn.

Uglavnom ako nitko u 24 sata ne ponudi vise odlazi za 340.

Nudim 350 kuna, ako sam dobro shvatio aukcija traje do sutra. Probaj se držati toga da nas ne navlačiš toliko s time…

350kn prihvaceno. Aukcija traje 24 sata od zadnje ponude, mislim da je to fer prema svima. Ako nitko u 24 sata ne ponudi vise aukciju moram ja zatvoriti, ja cu doci za 24 sata, osim ako forum bude opet dole.

Isto tako minimalna ponuda mora biti 20kn, znaci sljedeci ponuđač mora ponuditi 370 kn.

370 kuna…

PRODANO. Forum je bio dole a nisam bio u stanju prije doci. Evo prodano Aceu za 370kn

Ja nudim 390. Nisam mogao prije ponuditi jer je forum bio offline…

Bila je rasprava o tome koji forum sustav bi trebao koristiti ovaj forum. Da li postoji kod nekih foruma neka opcija aukcije?

Ahh nazalost aceova ponuda stoji vec 2 dana. Ali pricekajte par dana jer jos cekam njegov odogovor.
P.S. prodajem jos neke stranice pogledajte pod

Što da pričekam par dana ?

Na tvoju aukciju ?
Ponudio sam ti 20 kn više kako si rekao da se ponudi…
Ako ti odgovara javi, moja ponuda vrijedi do kraja dana, nema navlačenja u nedogled…

Ma ne cekaj nista jer dadaas izmislja neka svoja pravila aukcije i moze ti se odvuci u nedogled jer eto moze mu se. Prije su na ovom forumu aukcije bile puno bolje definirane sa pravilima, obvezama i pravima i svime ostalima, a sada tu svako prodaje kako hoce i kako nece, pa moze prodati i ne mora i ako dobije dobru ponudu ne proda nego ceka jos itd. Sve u svemu ziva katastrofa.

Pa što se dogodilo s ovim forumom ?

Čujem da ga je kupio neki klinac, da više nije u vlasništvu osnivača.

?!!?

Vidim katastrofa, sranja, reklamiraju se ilegalne stvari, nema više gotovo nikog na forumu osim spamera i nekih novih klinaca, tu i tamo neki webmaster…

Ja sam odustao, Prodaj Radeku. Budite hepi i cool.

Haha koji fail od aukcije .

Da, i ja sam kriv sto je fail od aukcije. Ljudi bidaju bezveze i bez posljedica.
na svakoj aukciji moras dat sljedecem ponuđaču da ponudi više, pa ja sad pitam vas koliko vremena bi se trebalo dat sljedečem ponuđaču da ponudi? 1 minuta? Vjerujem da bi to vama koji zelite ukrasti jeftine stranice pasalo. Ja sam stavio 1 dam, na drugim forumima ima 7 dana.

Prodano radeku za 350kn buduci Ace je odustao. Necu opet pisat o losim trgovcima, ali stvarno bi trevbali dobro promisliti kada stavljate ponudu.

Kupljeno.
dadaas mi se javio na private i dogovaramo detalje, dakle aukcija se može smatrati završenom…

Dali netko znade radeka?

Kao sto vidite on je kupio i platio a nije podigao stranicu i ne javlja se covjek vec ima vise od mjesec dana.

Jao to jos nisam cuo da kupi i nema ga :confused:
Mozda mu se i nesto dogodilo (nedaj boze)

Prodaj ponovno. Ako se javi Radek reci mu da je u ugovoru malim slovima pisalo da se stranica mora “podić” u roku mjesec dana inače je prodavač može prodat trećoj strani.

Šalim se naravno (žalosno je da to moram isticat, al bojim se reakcije nekih) :smiley: