Crtici!

Crtići 123 za osobe od 2 do 102 godine :smiley:

http://www.crtici123.info
:slight_smile:

Molim vas Komentarisite da znam sta cu da popravim! Pomozite kolegi :smiley:

p.s Ima vec tema u reklamiranju tamo ne pisite Vec samo ovdje…!!

Hvala!:zhuja:

Evo moj komentar:

Za početak, odlična ideja (u zadnje vrijeme sam u intenzivnoj potrazi za ovavim sadrzajem :)). Ono sto je mene na prvu zasmetalo su definitivno preintenzivne boje. Kužim, sajt je namijenjen klincima ali bojim se da bi nekoliko minuta gledanja u ove boje moglo ostaviti trajne posljedice na zdravlje :). Vjerujem da vi se ovaj ‘djeciji’ efekt postigao i sa ‘zivahnim’ detaljima na malo prigusenijim / neutralnijim bojama.

Same stranice koje sadrže crtiće su pretrpane. Po mojem skromnom mišljenju bolje rješenje od direktnog postavljanja youtube playera jednog do drugog bilo bi postavljanje informacija o crtiću (naziv, trajanje, eventualno thumb) a sam prikaz playera bih ostavio za posebnu stranicu ili još bolje u neku lightbox varijantu.

Možda manje bitno je ovo:
http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.crtici123.info%2F&charset=(detect+automatically)&doctype=Inline&group=0

Header - nebo se kod dugačkih skrolanja čudno ponaša (bar u ff 3.6). nestane pa se pojavi u čudnoj boji (transparentni png?)

Nema pun grešaka a se da ispraviti bez većih problema.

Sve u svemu dizajn mi izgleda prilicno ne dovrseno. Ali kao što već rekoh na početku ideja je odlična pa se nadam da ćeš uložiti još malo truda da se i realizira.

:doki:

heheh :smiley:
Kao prvo Hvala Ti :smiley:

Sto se tice Boja … Za sad je dobro redizajnirati cu kasnije ! :smiley:

Greske cu ispraviti !!

A Da Oblaci Se mjenjaju Gore su Oblacni a dole Suncani :smiley: da klincima bude zanimljivije :smiley:

Ako jos ima sta reci slobodno… :smiley: pocetnik sam al jos popraviti …

da li ti se svidja ovaj glavni header?

jel ko za razmjenu linkova??

[quote=“Baggle”]Crtići 123 za osobe od 2 do 102 godine :smiley:

http://www.crtici123.info
:slight_smile:

Molim vas Komentarisite da znam sta cu da popravim! Pomozite kolegi :smiley:

p.s Ima vec tema u reklamiranju tamo ne pisite Vec samo ovdje…!!

Hvala!:zhuja:[/quote]

A kako stojis s autorskim pravima, mislim smijes li uopce prezentirati crtice na ovakav nacin?
Inace stranica je sasvim OK, djeci ce se svidjeti.

:smiley: Fino na Youtube Znaci vlasnik stavi video i ako hoces da stavim na svoju stranicu uzme se kod koji su oni prilozili a ako taj vlasnik ne zeli da se njegova djela pokazuju na tujdjoj stranici on ima pravo da blokira taj kod (disable) Tako da imam prava? ja mislim…neka mi neko kaze ko je malo strucniji od mene :smiley:

A hvala ti za komentare za stranicu !! :smiley:

Napravio si veliku userfrendy i seo grešku u jednom. Videi su ti nabijeni i premali, neće ti nitko gledati videe u tako malim dimenzijama.
Po meni si trebao napraviti da se svaki video nalazi na svojoj stranici koja ima svoj title i veliki video.
Napravi kratak opis i slikicu koja vodi na pojedini crtić i imat češ puno više posjeta sa googla nego što možeš sada očekivati!

Ej sime ija to bas kontam,vjeruj uraditi cu to preko vikenda sada sam preprezuzet

meni je baš simpa, vesela i šarena…

jedino to što kaže šime, bilo bi super da se video otvara u novom prozoru

Evo uradio sam onako kako je šime rekao,pa pogledajte ako jos ko sta ima neka kaze,hvala vam

Bolje :doki:

sad je super.

samo ta pozadina… UFF

hvala vam…ako jos sta treba samo pucajte :smiley:

Samo jedno pitanje…ukucavao sam razne rezultate na google i nigdje moje stranicie tek tamo ihi…to niko nece vidjeti sta cu uraditi da budem medju prve ti stranice na google

Meni thumbnail linkovi sa pocetne stranice sa kategorijama crtica ne vode nigdje, nadam se da je to privremeno.

Super ideja i mislim da probleme sa copywrightom ima osoba koja je uploadala taj crtic na youtube a ne ti, ispravite me ako se varam.

Sretno,

Nikola

[quote=“Baggle”]:smiley: Fino na Youtube Znaci vlasnik stavi video i ako hoces da stavim na svoju stranicu uzme se kod koji su oni prilozili a ako taj vlasnik ne zeli da se njegova djela pokazuju na tujdjoj stranici on ima pravo da blokira taj kod (disable) Tako da imam prava? ja mislim…neka mi neko kaze ko je malo strucniji od mene :smiley:

A hvala ti za komentare za stranicu !! :D[/quote]

Komentar stranice :misa:

Sam raspored sadrzaja mi je ok. No ja bi povecao podnozje koje je u odnosu na zaglavlje premalo i jedva da se vidi procitati sto pise dolje.
Takodje bih se poigrao bojama. Boje su ti jednolice i sve su slicnog tona. Podloga stranice ti je ljubicasto plava. Pa ti je podloga unutar sadrzaja stranice opet neka ljubicasta. Onda ti je podloga menia siva, a podloga naslova menia plava i to sa nekom kosom teksturom.

Ja bi dodao crvene i bjele.

Zapravo pogledaj.
[ATTACH]1699[/ATTACH]

Puno srece u radu

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja