CSS :before pseudo i ubacivanje koda

Dakle vezano uz raspravu o Google Social +1 gumbu, želio sam isti dodati ispred svakog naslova od sadržaja.
Kako mi se nije dalo kopati po kodu, dobio sam ideju koju bi probao realizirati ali izgleda da ne ide. Možda netko ima kakvu ideju jer bi ovo riješilo puno stvari za slične situacije.

U osnovi dodao sam odgovarajući javascript u head:

<script type="text/javascript" src="http://apis.google.com/js/plusone.js"></script>

Nakon toga sam dodao sljedeće u CSS:

#div.news div.titlehead div.title h1:before {content:'<g:plusone size="standard" count="false"></g:plusone>';}

Međutim umjesto da se izrenda Google gumb, prikazuje se kod. Vjerojatno pokušavam nešto što nije moguće, vjerojatno zato jer se CSS aplicira nakon to se JS evaluira? Možda postoji kakav workaround? Hvala svima na konstruktivnim idejama!

[quote=“Riba”]Dakle vezano uz raspravu o Google Social +1 gumbu, želio sam isti dodati ispred svakog naslova od sadržaja.
Kako mi se nije dalo kopati po kodu, dobio sam ideju koju bi probao realizirati ali izgleda da ne ide. Možda netko ima kakvu ideju jer bi ovo riješilo puno stvari za slične situacije.

U osnovi dodao sam odgovarajući javascript u head:

<script type="text/javascript" src="http://apis.google.com/js/plusone.js"></script>

Nakon toga sam dodao sljedeće u CSS:

#div.news div.titlehead div.title h1:before {content:'<g:plusone size="standard" count="false"></g:plusone>';}

Međutim umjesto da se izrenda Google gumb, prikazuje se kod. Vjerojatno pokušavam nešto što nije moguće, vjerojatno zato jer se CSS aplicira nakon to se JS evaluira? Možda postoji kakav workaround? Hvala svima na konstruktivnim idejama![/quote]

Pa naravano da ne ide. Ne možeš CSS-om renderirati kod. Ajde probaj lijepo s jQueryem.

$(document).ready(function() {
var title = $('.title h1');

title.each(function() {
$(this).before('<g:plusone size="standard" count="false"></g:plusone>');
});
});

Hvala, to sam i mislio. Ipak, bilo bi zgodno kada bi funkcioniralo. Ipak, ne renda kod CSS nego JS, CSS samo ubacuje content, međutim čini se da ipak neće ići kako sam to zamislio.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja