CuteNews - 403 Forbidden

Skripta normalno radi već godinu dana, prije 3-4 dana tek nakon što kliknem na Add News, dobijem poruku o zabrani pristupa.

[quote=""]Forbidden

You don’t have permission to access /novosti/index.php on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
[/quote]

Probao sam sve što sam znao, međutim rezultata nema.

Na kraju sam .htacces uredio na ovaj način:

[quote=""]DirectoryIndex index.php

order allow,deny allow from all [/quote]

Ni to nije pomoglo.

Jel neko ima bolji prijedlog ?

Možda da probaš ponovno uploadat cijeli cutenews, samo sačuvaj mapu data jer ti je to backup.

Nazalost, vec probao.

Meni se to dogodilo par puta samo kad sam imao problema sa serverom, ali onda bi kasnije proradilo samo od sebe.
Možda da probaš onda samo mapu data zamijeniti, neki stariji backup pa da vidiš da nije do toga. Pada mi na pamet da probaš sa nekim drugim preglednikom?

Jesi što dirao po cpanelu? Koliko imaš članaka preko cutenewsa, možda je nešto preopterećeno, ipak je to .txt i nije za preširoku upotrebu.

Instalirao sam u drugom folderu, sve prazno, probao prvu vijest dodat i ponovo isto.

Jer si shvatio sta misli sa ovim:
You don’t have permission to access /novosti/index.php on this server?

Po svemu sudeci moras promjeniti, ebiga neznam na eng ni hrvatski, ali njemacki su Berechtigung na taj folder i to na 755

Spojis se na server i desni mis na folder…

Ovako, malo sam detaljnije bavio se svime. Uzrok problema je koristenje HTML coda u clanku. Npr. kada u clanak ubacim

Onda se pojavi greska.
Do sada sam normalno koristio HTML.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja