Cuvajte se indijaca/indijanaca sa tekstovima

Ev ko ne zna, kad kupujete tekstove od ovih “indijanaca” obavezno, kod provjera posebno prekucajte tekst na google. Jer rade da provlace kroz onaj alat, di dodju kodovi na osnovu kojih google a i ostali alati ne prepoznaje da je tekst kopiran.

1 Like

Traži refund I pokaži to PayPal podršci. Vrste ti lovu bez problema. Ja sam jednom pokušao sa njima i ne da mi se više zezati.

1 Like

Uradio sam tak, neg oduzmu ti vrime, ali nekima to i prodje. Dosta kad kupi tekst, samo uradi copy paste iz foldera i ne skuzi. I mene su generalno ti indijanci zeznuli za sve do sada, i banglades ali meni je to sve indijanac. I mislin da su posle nas balkanaca to najveci prevaranti-

1 Like

:joy::joy::joy::joy:

Nisu samo Indijci ima razlicitih prevaranata ja skoro na fiverru narucio od Amerikanke 10 clanaka platio $200 zena mi dala 5 clanaka unique a preostalih 5 sa izmjenjenim Unicode u tekstu, mislila mala da me sjebe sa tim gore sto ti kazes promjena koda u textu.

Provjerim tekst na copyscape - unique
Provjerim tekst na smallseotools plagiarism-checker - unique

Otvorim word i prekucam ja rucno sto je ona pisala neki odredjeni dio teksta zaljepim to ponovo na
copyscape: copy = paste < sa drugih website
smallseotools plagiarism-checker: copy = paste < sa drugih website

VRACAJ REKO NOVAC NAZAD! Dokazao sam joj sve i nakraju prizna i ona da je to uradila izmjenila Unicode u tekstu.

Sto znaci samo malo mozga i nece vas niko sjebati ni sa najboljim ALATIMA!

Eh sada promjena koda u tekstu je BLACK HAT pa ako te google zapazi website ide dole…
Alat koji mijenja na istom tekstu drugi Unicode se zove article rewriter wizard i moze se kupiti ovdje http://articlerewriterwizard.com/

Pa sada tko voli neka izvoli…

Lp

1 Like

Iman ga ja djaba na kompu…

To je ono sto prican, dosta ih ne prekuca pa ne pogleda, a podvale im…Kak god obracajte paznju i ak nisu indijanci. Sto se vidi u tvom slucaju.

1 Like

nekoliko put sam kupovao clanke od indijaca i nikad vise… sad placam samo native writere profesionalce engleska, usa… koje nadjem na upwork, jest da su jako skupi ali vecina su skolovani ljudi znaju sta rade i nema gramatickih gresaka i gluposti. bolje nego smece koje indijci, pakistanci i ostali iz tih jeftinih zemalja prodaju.
za neki pbn indijci mogu da prodju ali bilo sta ozbiljno da se radi ni slucajno sa njima… ne samo pisanje clanaka nego bilo koji posao

1 Like

Sto bi rekli nasi ljudi KOLIKO PARA TOLIKO MUZIKE! :slight_smile: