Da li je moguce da se udje u minus na adwords nalogu

da li je moguce da se udje u minus na adwords nalogu

naime koristio sam adwords kupon, potrosio sam 3 kupona i nisam stavljao limit na 50e

na cetvrtom kuponu sam dobio suspenziju koja glasi ovako

a ovo mi pokazuje na drugom nalogu

Možeš ovo prevest, pošto ne znamo svi ćirilicu?

1 Like

prevod prve slike

Vaš nalog je suspendovan - Uočili smo sumnjivo ponašanje u aktivnostima plaćanja ovog AdVords naloga ili vaših drugih naloga . Da bismo sprečili sve neovlašćene aktivnosti , suspendovali smo vaše AdVords naloge . Saznajte više

prevod druge slike

Vaš nalog je suspendovan - Uočili smo sumnjivo ponašanje u aktivnostima plaćanja ovog AdVords naloga ili vaših drugih naloga . Da bismo sprečili sve neovlašćene aktivnosti , suspendovali smo vaše AdVords naloge . Saznajte više
Nema važećih načina plaćanja za automatsku naplatu .
Vaša banka ili kreditna agencija je odbila automatsko plaćanje putem Viza … 2478 i navela sledeći razlog : Nedovoljno sredstava . Da biste ovo ispravili , kontaktirajte banku ili kompaniju koja vam je izdala kreditnu karticu . Zatim posetite stranicu sa podešavanjima obračuna i ponovo omogućite ili ispravite način plaćanja .

Znaći oglašavanje ti je teklo dok je bilo sredstava na u vidu kupona i sredstava na kartici. Kad ti je ponestalo novaca na računu kampanja se zaustavila i otisao si u “minus”. Da odblokiras racun trebas mi platit ostatak zaostalog dugovanja…

ja sam na tri adwords naloga po 50e duzan

to moram izmiriti ???

Da, da ti se sva tri odblokiraju.

Možda angažuju utjerivače. :smile:

Za isti domen neće ti više proći kupon. A i pod tvojim imenom moraćeš regularno da radiš.

ja nisam nista radio neregularno, ali sam upao u taj minus

i sada ne znam sta da radim

1 Like

Pa plati dugovanje :slight_smile:

imao sam para na racunu, ali su mi i racun suspendovali, tako da ni sa tog racuna vise ne mogu da im platim

moram praviti drugi racun da im platim