Da li je ovo poslednji udarac Fejsbuka? Gase grupe, drastično smanjuju reach itd

Mišljenja…

Ja mislim da je pretposlednji. Poslednji udarac će biti kad bude Mark lično izašao i rekao: ‘‘Bešte ljudi u pm više, šta još treba da vam uradim a da vi i dalje koristite ovo sranje?’’ :smiley:

3 Likeova

Da li imate neki zvanican izvor ovoga ili se samo nagadja ?

Evo miču linkove par sekundi nakon što se objavi.

Ne znam dal je to anti-fake news borba ili su osjetljivi na obavijesti a algoritmi im još skroz nisu uštimani pa micu stvari slučajno al nešto se čudno događa :slight_smile:

Inače danas grupa od 100 000 ljudi samo nestala bez ikakve prethodne obavjesti. Na stranicama reach sve manji. Izgleda rade na tome da se njima plaća reklama. Nema više free ništa.

1 Like

ovo da je reach sve manji na stranicama mogu lično potvrditi xd

Pre 4 dana mi samo nestane grupa od 85k clanova, 5 godina stara sa svakodnevnom aktivnostcu. Doceka me obavestenje kad sam usao na Fb, a razlog “neko je prijavio 5 meseci staru objavu”.

1 Like

A zasto gase fb stranice na kojima se regularno placa reklama, moja se bavi prodajom… Uplatim reklamu i posle par dana ugase mi karticu kojom placam pa sve moram jovo nanovo, ima li neko slican problem i postoji li neka fora da se od toga zastitim?

Ma kako da ne, oni bezobrazni, a ostali pošteni. Prevarantima dolazi kraj. :grinning:
Radite pošteno i niko vam ništa neće ukinuti.
Tjah, meni FB ne da ništa nije ukinuo nego me i redovno nagrađuje kuponima za predan rad. :heavy_dollar_sign:

Bla bla

ko tebe bolan nagradjuje sta to promovises

K9 TV
Politika
BP Commerce
Agencija Milićević
SZR Rally
STR Sony

I ja ih non stop dobijan iako ne placam. No gase se i profili ja ne znam kak neko sad uspijeva spamati

Dobar proksi, fake ID, fake activity… imam coveka koji mi prodaje akaunte sa laznim licnim kartama u paketu koje uvek prolaze… jednom kad prodjes ID posle toga spamas do mile volje… 10$ je akaunt star godinu dana, kupis 10 komada, sa svakim udjes u 60-70 grupa, MASPLANNER fake activity i udri po spamu… nemas greske :smiley:

1 Like

Tako mi nesto triba, aj mi posalji ak ti nije probmlen covika i proxy koji koristis. Jesi siguran da je nakon ID sve ok? Desava mi se zadnjih dana da mi samo ode profil na disable nedodje do verifikacije.

Imam 5 profila i nikad mi nijedan nisu gasili, samo upozore kad preteram u nečem.
Više sam dobio kupona no platio oglasa. :grinning:

Plaćanje kuponom

Samo otvaraj nove stranice i dobijat ces non stop :slight_smile:

1 Like

ti probao? funkcionise li?

Hoce šipak da te nagrađuju kad prodajes brendiranu robu. Ja za to pitam ima li neka fora vi pričate nesto sasvim levo o nagrađvanju. Ako nemas konkretan odgovor o tome ne pricaj kojesta. Cuj prevaranti, radite pošteno. Mora da si Vuckov glasac

A jel ti skida lovu? Jer ak gasi samo karticu onda je problem u tom