Da li je ovo preveliki bandwith?

Jeste, na domaćem hahahahah.

Jeste, al zamisli da nemaš cloudflare bilo bi 21tb na hostingu

@CroLog, wp sajt, stavljam samo ja gifove.

@LXg, bilo je 30TB na HostGatoru.

Ja cu se malo nadovezt . Davno sam imao hostgator, nikad nisam bio zadovoljan njiima . Sad sam vec godinama na dedicated u hetzneru . Ali tu pricu na stranu . Oni sto sam zelio reci je da hostgator mi je uvijek nesto kenjao , postavljali su server kako im se god sprdnulo i mjenjali sve i svasta . Uvijek sam neki problem imao sa njima. Ali to bi bila duga tema da pisem . Pre napuhani su za svoju kvalitetu . Kad bi morao uzeti shared hosting uzeo bi ga od hrvatske firme neke , ciljano optimahostig.hr decki su po meni odlicni . Rade svoj posao jako dobro , i uvijek su tu kad ih zatrebas. Hostgator i godaddy bullshit po meni i palac dolje . Bolje da si sam hostam na kompjuteru iz 98 godine i da mi sajt puca na 20 posjeta dnevno nego da sa njima imam posla . Toliko od mene !

Da, naravno da prckaju nesto po serverima kada im dolete ovakvi macani ko @bobo_1 i @LXg koji stancaju terabajte ko da SETI pretrazuje svemir.

1 Like

Ma nema to veze dadaas ni sa njima ni sa njihovim terabajtima.Tojest ima vjerovatno male veze , ali nista značajno. Hostgator ne valja. A gle , i za 3 $ mjesecno shered hostinga ako se ne varam , ne možeš ni očekivati više.Budimo realni tko bi ti za 3 dolara dao vrhunske usluge , jedino neki Mesija hehe. I jos jedan dodatak da editiram . Meni serveri izlaze oko 300 eura sve skupa mjesecno . I imam problema ,Ne stalno , ali imam. A di nece tu neki obican hosting za 2 ili 3 dolara

Da, ali pogledaj kako oni lupaju terabajte na tom serveru, za takve svrge ti serveri su zakon, samo onda onaj momak u susjedstvu sa amazon siteom kuka, pa kako sam sve napravio kako treba, a nema me nigdje… A ono site mu se otvara stoljecima kada ovi momci sheraju slike po facebooku.

Hahaha a neka , na greškama se uči. Ja sam prije 10 godina kupovao hosting sa mobitelom… Početci su početci

Jesam ja lud ili šta?? Sad se baviš 10 godina serverima, u prošlom postu pitaš što su to botovi???

Nisi lud , potraži post u kojem sam napisao da se šalim. :stuck_out_tongue: EDIT: Ne bavim se serverima krivo si zaključio, kupim server drugi mi ga održavaju ali naravno da znam ponešto o serverima kad več toliko dajem mjesečno za njih.

tu je odgovornost firme što ih ne prati

ja imam premium nalog na uptobox, i jednom sam 3-4 dana svlacio fajlove sa tog naloga 300 gb po danu … banovali mi nalog, ip, sve živo … jedva ih namolio da mi odblokiraju kao zajebo se ja upalio slučajno mass scriptu