Da li je ovo realno? Nativemedia je u pitanju

Da to je nativmedia (20 characters)

Koliko vidim imaš 2x4 reklamu na sajtu. Dakle to je nekih 9k PageViews-a… Sasvim dobro al ne zajebavam se.

koliko si imao pregleda na sajtu?

S tolikim klikovima na adsense imao bih (pretpostavljam) duplo veću zaradu možda i više!

Ne znam kako si mu vidio sajt, a, ako ima 2x4, onda bi to ovdje trebalo biti oko 11k pregleda? Sto je opet odlicna zarada.

Problem je sto bi na adsensu imao duplo manje klikova, a vjerovatno i manje od toga, pa bi zarada zapravo bila niza

Znam koji je njegov sajt.

Pa…sad koliko bi imao klikova ne znam . Ja sam poredio tih 330 klikova al ako bi na adsesne u imao i 100 klikova imao bih duplu zaradu naspram native

evo ja imam malo vise na adsensu od 0.02e, a on ima nesto manje od toga… al vjerovanto daleko bolji CTR

1 Like

a…sve zavisi odakle posetioci dolaze. Tako i CPC imaš negde klik ako je posetilac iz USA ,CAN,UK itd… da bude i po 1.5€
Verujem da je nativemedia jedna od boljih native mreža mada nisam nešto ih preterano koristio niti testirao

1 Like

Da li je ovo realno? :open_mouth:

Screenshot_1

1 Like

Žali bože uzalud “bačenih” klikova :slightly_frowning_face: baš je boranija

1 Like

ako imas widget 2x4, ovo je nekih 13k pregleda… na 13k pregleda 6.4e je odlicna zarada za krs posjetu

Kod mene je 90% posete sa googla uglavnom srpska