Da li je vama od oktobra drastično pao doseg FB stranica?

Tu te uče kako da napraviš kvalitetne plaćene oglase :face_with_peeking_eye: Mislim da se mogu prijavit samo registrirane stranice, one s plavom kvakicom

Posljednjih sat vremena, kad probam otvorit bilo koji link, odjavi me sa fb-a. Vaša sesija je istekla…piše :face_with_raised_eyebrow: Netko sa sličnom situacijom?

Meni otvara zadnji par dana u novom tabu pa onda moras kliknuti da nastavis, pa onda da li si siguran da zelis itd…Sve ce to srozati posjetu maksimalno…

Meni sad pre 5min odjavilo sa Instagrama, ja ukucam sve podatke, kaže greška pokušajte ponovo za par minuta.

Da, i to, al ajde to sam zanemarila. Ovo me više zabrinulo što me izbaci, već dva puta mi zahtijevalo kod. Raspad sistema :joy:

Možda ovi što su dobili otkaze namjerno u odlasku nešto zeznuli da se mi patimo. Samo da ne bude blokiranih računa.

Kod mene nema promjena. U zadnjih mjesec dana pad dosega 45 posto i pad angažmana 29 posto. Jel zna neko neke popularne platforme na vijesti nešto slično google news. Mora se tražiti nešto drugo facebook možemo zatvoriti komonto :smiley:

1 Like

Instagram još uvijek radi, pitanje je do kad…

FB podivljo danas, poceo random ovako oynacavat kao spam, a cujem da nisam jedini kome se to danas deseva. Jel ima jos iko na forumu s ovakvim iskustvom?

A gura idalje sto se posjete tice posve normalno:

2 Likeova

Meni jutros bio zaključan nalog iz nemam pojma kog razloga.

Meni pre 3 dana ugasili sve naloge i prvi put sam video da su mi pokazali da znaju da imam više naloga i tačno su označili koje naloge imam kao duple.

Ja se pravio lud i nisam se složio sa tom odlukom i na svaki nalog poslao sliku pasoša i vratili mi sve naloge.

Sad je to prošlo ali vidi se da rade na tome i da napreduju sve više i više. Interesantno je da koristim plaćene proxy za svaki nalog i da su nalozi bez profilnih slika, ali opet tačno znaju da su to sve moji profili…

nez, ovdje ovo djeluje posve nasumicno, znalo se i nekad prije desit, sad se bojim prebacit na FB tab :smiley:

1 Like

Meni se ne desavaju takvi problemi sa nalozima da mi gase,nego mi jos i daju naloge :rofl: Fb doseg ne da opada,nego je FB postao teski krs sto se tice stranica,grupa i ostalog.

Mislim da je to do dijeljenja u grupu. Izgleda po novom, ako objaviš više od 2-3 grupe slijedi opomena za spam.

nista od ovog nije u grupi… uprokos tome, posjeta ide normalno, preko 500k pregleda danas :smiley:

Ovo mi sliči na lažne obavijesti …
Šta piše u kvaliteti stranice?

hhahhahaha

pristupas li preko istog browsera svim tim nalozima? standardne tabove ili incognito?

na osnovu svega ovoga naprave fingerprint tvog browsera i prate sve

Ljudi šta vamse dešava sa dosegom jel samo ja imam problem. Zato sam i postavio ovu temu :smiley:

Evo moje današnje statistike. Imam 36 hiljada pratilaca a prolazim gore nego kad sam imao 1000. Meni je broj posjeta na FB pao za 84% jesam li ja rekorder ili šta se dešava.
fb

Ovo su odlične stope angažmana nikad nisam imao bolje dijelim samo objave za koje znam da će dobro proći, lajkova ima, čita se u prvih 5 minuta i samo stane i to je to.

to je neka normalna posjeta u slucaju da fb ne gura linkove

Šta je normalna posjeta? Ovo nije bilo nikad pokazujem ti pad od 84 posto. Ja sam na ovu stopu angažmana imao domet 4-5 hiljada minimum. Evo ne gura ni video isto je i sa slikama. Reakcija ima ali dometa nema…

1 Like