Da li klikate na adsense oglase?

Pozdrav, zanima me da li, osim što ih postavljate, i klikate na tuđe adsense oglase?

Ja eto, ako mi se svidi sadržaj, kliknem na neki oglas tek toliko da barem malo pomognem. Zanima me da li se vi toga sjetite i radite li to.

Slabo pošto vidim poprilično iste reklame na svim stranicama pogotovo slikovnih oglasa

ne, mozda sam nekad slucajno kliknuo, ali i to je davno bilo.

Ako me nesto zanima odem na isnspect element i nadjem link.

Rijetko kliknem ali prije toga dobro provjerim da to nije možda moja stranica. :zub:
Znalo se dogoditi da poleti miš na zanimljiv oglas ali …

[quote=“APazinjan”]Pozdrav, zanima me da li, osim što ih postavljate, i klikate na tuđe adsense oglase?

Ja eto, ako mi se svidi sadržaj, kliknem na neki oglas tek toliko da barem malo pomognem. Zanima me da li se vi toga sjetite i radite li to.[/quote]
Ja kliknem kad god mi je nešto zanimljivo… A na svojim stranicama kad vidim zanimljiv oglas copy/pastam link oglasa ako ga vidim…

Na ovo i ja primjenjujem klik, ne bas uvijek, kad imam volju :kuc:

Ne koristim blokere, tako da ako me zainteresira - kliknem.

Ja ono ako sam na nečijoj stranici i svidi mi se sadržaj te stranice kliknem tu i tamo na adsense reklamu. Ako je neko postavio nešto korisno na stranicu vrijedi malko ga pogurati sa klikom tu i tamo. Ništa me ne košta. A i ako me sadržaj zanima što da ne. :slight_smile:

Kliknem zašto ne ali rjetko jer ne obračam previše pažnju na njih. Možda 2-3 klika mj.

Jednom u 6 mjeseci me nešto privuče, pa kliknem.

kad me nešto zanima kliknem, a kad mi ubaci oglase u članak i slučajno kliknem vratim se na stranicu i još mu 20 puta kliknem da poništi klikove

Ja bas retko kliknem na neki google oglas, to bi me trebalo bas bas zainteresovati da bih kliknuo. A ovako da kliknem radi zanimljivog sadrzaja sajta pogotovo to ne radim, jer bih tako samo naskodio oglasavacu koji ce taj moj klik platiti, a nece dobiti ciljanog posetioca/kupca.

Ja kliknem ako me nešto baš zanima, i to je možda 2-3 puta u mjesec dana.Na domaćem webu baš i nema previše oglasa pa su na dosta stranica isti oglasi.Na engl. stranicama možda kliknem više…

[quote=“nike”]ne, mozda sam nekad slucajno kliknuo, ali i to je davno bilo.

Ako me nesto zanima odem na isnspect element i nadjem link.[/quote]

Znači dupliraću posao sebi samo da ne bi neko zaradio na mom kliku…nemam riječi.

@DavidVictor A tebi kao mnogo bitno sto ce neko platiti tvoj klik 0,02-0,1€…heh

ontopic - Da, kliknem ako me nesto privuce i ne gledam da li ce neko zaraditi na mom kliku…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja