Da li mi je adsense odobren?

Pa zasto bi instalirao plugin kad vec imam integrisano u temi?

pa nemas integrisano izmedju pasusa … a to se moze pomocu plugina … ukljuci se malo u temu kad vec pises, ukljuci mozak

Jer si se izvalio sa ovim "Meni tema ima integrisana dva mesta za reklamu. Ispod title i posle posta. U oba sam stavio responsive reklamu. Tako da koliko znam nema problema. A mrzi me da ubacujem u svaki tekst posebno.

"

A da si lepo procitao video bi na sta sam mislio…Nego nema veze…Ko ce jos da se raspravlja.

Jos uvek mi nema reklama na sajtu… Koliko obicno potraje do se ne pojave?

Obicno 24h. Mada je meni na nekim sajtovima i prije.

Meni je mail stigao 23. da su mi reklame odobrene i da postavim kodove na sajt. Postavio sam odmah 23. kodove ali tu gde treba da budu reklame samo je prazno polje…Sta moze da bude problem?
Ovo je mail koji sam dobio (Dobio sam jos jedan gde me savetuju koje velicine ads-a da koristim i gde da ih rasporedjujem.)

A jesi pogledao preko proxya prikazuje li ih? Meni se tako desavalo da na novim sajtovima na mom browseru ne prikaze, ali ostalim ili preko proxya prikazuje. Pogledaj u statistici na Adsense ima li prikaza uopste?

Da ti posaljem link sajta da pogledas?

Ajde u inbox

Jesu li responzivne jedinice? Probaj jednu fiksnu…

Sve su responzivne, probacu posle da instaliram adsense plugin da vidim tako sta ce da bude. Ali cu prvo daga ostavim do sutra da vidim sta ce da bude.

Stavi jednu fiksne veličine. Pa sačekaj sat ili dva, uvjeren sam da će se pojaviti. Neke teme neće pokazati responzivne jedinice ako se ne poigraš sa kodom u custom CSS

2 Likeova

Probacu pa javljam :slight_smile:

Definitivno meni ne stima nesto sa ovim integrisanim mestom za reklamu. Ubacio sam tu Amazon native i ne pokazuje ga na sajtu…
Sad sam iskopirao kod direktno u post pa cemo da vidimo da li ce da se pojavi reklama.
Na bloggeru mi se pojavljuju reklame bez problema…

Prodjose dani i dalje mi se ne pojavljuje reklama… Nista mi nije jasno! Sta moze da bude problem?

Probaj na drugom sajtu.

Nemam drugi sajt koji ispunjava uslove…

Probaj s drugom WP temom.

A npr kad bi na drugom sajtu probao jel bi trebalo da se pokazu? Ovo pitam posto ne bih menjao temu na ovom sajtu posto sam ga prodao i ne bih da slucajno novi vlasnik vidi da nesto prckam.