Da li neko ima 2$ kako bi registrovao karticu sa paypalom.?

Ja sam tek prošli mjesec stavio VisaElectron . Paypal mi je prebacio sredstva 01.05 a ja sam ih podigao 03.05. Što me malo i začudilo s obzirom da su u BiH bili neradni dani od 01-03.05 …

Nije problem meni čekati ni tih 5-7 dana ali me čudi ako im treba toliko za obradu. Znači ti si u BiH ipak čekao manje, ajd super pogledat cu stanje racuna sutra pa javim kad legne koliko sam ja cekao.

Još ti uzmu kod svake transakcije 30kn a ja dva puta prebacivao cca 60kn mi uzeli fee.

Ako ti prebacujes uzme ti PP fee. Ako sacekas 30 dana onda ne uzima. Banka koliko sam skuzio ne uzima nego na pretvorbi valute.

2-3 radna dana

Evo ja sam zatrazio isplatu ne tako malog iznosa sa paypala na ziro, vec su prosla 3 dana za sada se nista nepojavljuje samo na paypalu imam da su novci skinuti sa paypala nista vise i da dobio sam mail jucer da su “novci na putu”

Na paypalu mi pise ovako

  • 176 eura - minus
  • 347$ - minus
  • 300 eura - minus
  • 57 eura - minus

Ne znam za ziro račun. Najbolje odi u banku neka pronađu transakciju i kažu ti status

Ja sam 9tog prebacio 100e, danas mi pise da je Completed, a na racunu racunam da ce se pojaviti do petka. Tako najcesce ide :smiley:

Gdje mozes to vidjeti da pise

Kliknes na transakciju i ides na ono “view in old…” tako nesto ima plavim slovima naravno

Piše i meni sve completed ali novca nema

Ceka se od 5 do 7 radnih dana. Meni je jednom leglo tek 11-og dana zbog praznika i vikenda.