Da li postoji?

Da li postoji skripta za user menagment gdje bi admin mogao da dodaje određene informacije za svakog korisnika pojedinačno ali da korisnik koji se uloga u svoj acc da vidi on samo što je vezano za njega i da može da pošalje mail administratoru bez da unosi user name ili od koga je mail nego da to bude automatski
nadam se da sam jasno rekao

Koji forum? vBulletin, phpBB, SMF,…?

Kod phpBB-a imaš opciju da kod svakog korisnika dodaš bilješku, uđeš samo na njegov profil i ubaciš bilješku. Te bilješke ne može čitat običan član, samo administrator i moderatori.

Što se maila tiče, to sigurno postoji, sad ne znam kako to aktivirat, i mora li se uopče ikoji dodatak instalirat. Ovo pišem isto ako misliš na phpBB forum.

Eto, valjda je bar malo moj posto pomogao :slight_smile:

ne meni ne treba forum meni treba skripta , gdje će svaki korisnik imati kao svoj korisnički panel gdje će moći da pročita odrđene stvari vezane zaa njegov nazovi profil koji mogu da vide on i admin
znači meni treba skripta ne forum i sl hvala na postu možda mi nekad i to zatreba

Hehe, onda sam ja u potpunosti krivo shvatio… Nažalost za navedeno pitanje ti ne mogu pomoć, jer ne znam…

[quote=“alex_cyber”]ne meni ne treba forum meni treba skripta , gdje će svaki korisnik imati kao svoj korisnički panel gdje će moći da pročita odrđene stvari vezane zaa njegov nazovi profil koji mogu da vide on i admin
znači meni treba skripta ne forum i sl hvala na postu možda mi nekad i to zatreba[/quote]

Pogledaj ovdje… Budući da ne znam koje točno zahtjeve skripta treba udovoljavati, ne mogu ti ponuditi konkretno rješenje…

ma googlao sam ja ja to uvjek radim prije nego što postam i pretrađžim na hotscriptu

meni treba nešto ovako kad se čovjek uloga
naprimjer login name mu je user

njemu izbaci

User | toliko i toliko bodova (što admin upisuje ništa nije automatsko) | možete uzti to i to (isto admin upisuje)

a kod admina je ovako

user |nešto što on može da upiše|nesto što on može da upiše
user1|nešto što on može da upiše|nešto što on može da upiše
.
.
.
.

nadam se da sam sada bio jasniji

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja