Da li se isplati kupovati Instagram profile?

to su uglavnom “napaljenici” u 99% slucajeva ako bi se promenio sadrzaj profil bi se raspao. Ali ja bih nastavio sa objavljivanjem istog sadrzaja s tim sto bih to prebacio u svoju korist. tipa objavama “zgodna mama trazi decka” i slicno.

1 Like

Malo je nerealno da ima 1000 likeova na 4k pratitelja, ali ok. Pogotovo ak prodaje, vjerojatno ima poprilican broj accounta pa si medusobno nabija likeove da engagment izgleda (pre)dobar. Uz to pogledaj followere koje ima da isto nisu botovi kao i ti accovi, od njih nemas apsolutno nista.

Odmeravam jedan nalog, ubacio pricu 1700 pregleda na story na slici sada 1300 lajkova sve za 24h. Nigde botova sto je najbolje ljudi su sa nasih prostora.

Inace kod tih stvari sve se moze fejkat, al nekako najvise vjerujem kad objavi video na profil pa se vidi broj pregleda. Npr ima 5 slika na profilu, sve 1000+ lajkova, objavi video, domet svega 800 pregleda, odmah znas da je profil fejk. Ako profil ima na slikama 1000 lajkova, domet pregledanog videa trebao bi bit bar 4000-5000 (u najmanju ruku)

image

Jednostavno treba detaljno pregledati profil i sve objave od kada radi. Lako se sve isfejka, evo cijene iznad za video preglede.

Ja osobno danas mogu pokrenut 15 profila na kojima ću svakodnevno objaviti fotku ili video, i dizati fejk followerse i interakcije preko panela i onda nakon 2 god prodati profil koji na social blade ima zabilježen normalan svakodnevni rast pratioca.

To ne radim jer mi se kosi s načelima i moralom, no ima ljudi koji će prevariti ljude.

Osobno ne savjetujem kupnju profila, osim nekih pravih profila koje pratite neko vrijeme i koji su već poznati, no cijena takvih je ogromna. Uvijek savjetujem ulaganje u marketing i skupljanje prave publike, što košta više, no puno je bolje. Radim u polju digitalnog marketinga i uvijek s klijentima riješim na prvom sastanku da radim na dugoročno i da ću uvijek biti za kvalitetu, a ne kvantitetu. Jedan pravi pratioc vrijedi više od 1000 pratioca nezainteresiranih za profil.

1 Like

Hvala na ovako lepom odgovoru, ja sam rizikovao i kupio profil i iskreno prezadovoljan sam.Sve je kao sto je i prodavac rekao. Nastavio sam objavljivati zenske fotografije i na storiju 1700 pregleda bez problema sto se lajkova tice krecu se od 1000 do 1600. A profil ima svega blizu 4k pratioca. Pregledao sam profile ljudi koji su lajkovali i svi su pravi, znaci profili imaju profilne imaju ovako slike na profilima domaci ljudi nisu neki arapi i slicno. Cak dosta ljudi salje i poruke toliko da je pretrpan dm.