Da li se moze na prvo mesto za par meseci?

Da li se moze doci na prvo mjesto uz dobar SEO za par meseci, evo rezultati kljucne rijeci znaci ima 74hiljade, ovo dolje je konkurencija… http://prnt.sc/azd0hs

Neznam sto mislis pod dobar SEO. Ali ja bi ovdje isao sa white hat maximum SEO. Tako White da je bijelji od najbjeljijeg snijega, bijelji od najbjeljijeg secera, najbijeljijeg brsna, najbljeljije koke.

Dobar keyword. Isao bi sa totalno high quality contentom. Sve bi ulozio u content.

No, ajd reci s kojim programom si dosao do ovih podataka?

1 Like

Moze se doci do prvih 3 mjesta u par mjeseci ali ovisi kakve uvjete imas za rangiranje, da li se mislis rangirat sa novom domenom ili sa vec postojecom?

Novom

Koliko rijeci ima ta kljucna rijec u sebi, jednu ili vise?

O kojoj nisi je rec? Za dva-tri meseca verovatno ne moze, ali za 5-10 meseci moze. I da, sta podrazumevas pod dobrim SEO?

Sa novom domenom se mozes rangirati za tu kljucnu rijec od 6 mjeseci pa na dalje ovisno o kvaliteti sajta kakav napravis i koliko vremenu ulozis?

Mozes probati naci neku isteklu domenu pa skratiti taj proces na 2 do 3 mjeseca…

http://www.keywordrevealer.com/ ovu je stranicu koristio eto da znate ako kome treba.
za 1mjesec teško ali kroz 4-6 da

1 Like

Da tu sam stranicu koristio, proverio sam sa jos jednom i dala je skoro iste rezultate ako ne cak i iste :smiley: sajt je besplatan ali ima neka ogranicenja, naravno moze da se plati i da bude full :smile: Hvala svima!

Iskreno ja imam full i sajt je dosta dobar što se tiče rezultata provjere.
Ali svakako ja provjerim uvijek sa par alata i potom ručno.

Trebalo bi da daje dosta tacne rezultate ?

da ali ne znaci da je easy ako on kaze najbolja je rucna provjera on page pa/da starost domene itd.

prenco, jer mi možeš potvrdit ovo za isteklu domenu da se brže rangira nego sa novom? To iz vlastitog iskustva ili?

Hvala

Da expired domene imaju prednost pogotovo ako imaju izgrađeni pa i da za razliku od novih domena.

1 Like

Expired domene i prednost: Moja je praksa pokazala da ako je neka domena bila registrirana prije, ni na koji nacin se ne moze znati da li ima neki penal u Googleu, pa se onda fino zaje… kao ja i uzmes domenu koja je prvi put registrirana 2008 godine, pa skuzis da te ni nakon 6 mjeseci rada nema niti u prvih 300 za kljucnu rijec. Radije uzmi novu domenu koja nikad nije bila registrirana.
Sa ovim podacima, ako odradis dobro linkanje stranice sa kvalitetnim backlinkovima i ako imas high quality content, moguce je biti top 3 u 6 mjeseci uz ustrajan rad, u najgorem slucaju top 10, a najvjerojatnije top 5. Znaci govorim za 6 mjeseci.

Zauzeta je domena ‘.com’ da li da uzmem ‘.info’ ?

com net org ja uzimam ako nema toga slobodnog onda npr kw je nogomet uzmem prefix + nogomet.com

.org je dostupna ali mi skupo da placam preko 8$ mozda je cak i skuplja…

Tesko ces ista postici ako ti je preskupo dati 8$ za domenu

Nije preskupo nego mi se ne daje toliko kad znam da mogu da prodjem jeftinije…