Da li se pojavila kakva alternativa za Adsense?

Ne izgleda lose, jesi imao iskustva? Daleko mi je Zg da kucam na vrata ukoliko ne isplate :smiley:

Ja sam imao svega par isplata i to je ok. Prije prve isplate potrebno im je dostaviti poštom potvrdu o rezidentnosti. Najbolje ti je da ih nazoveš i pitaš sve što te zanima.

Izvini sta rezidentosti?

Potvrda o rezidentnosti se vadi u poreznoj upravi u svrhu izbjegavanja dvostrukog oporezivanja.

Postoji li to u BiH :smiley:

1 Like

Dobro pitanje :smiley:

Opet kažem, nazoveš ured u HR i pitaš sve što to zanima, između ostalog kažeš da si iz BiH i pitaš da li im trebaš dostaviti potvrdu o rezidentnosti. Ja sam iz HR i morao sam dostaviti potvrdu. Ako ti kažu da je potrebna to znači da postoji i u BiH i da se može izvaditi. Također će ti reći i što od dokumenata treba priložiti zahtjevu. Ako se dobro sjećam zahtjev sam predao na šalteru i odmah dobio tu potvrdu.

1 Like

Dizajn i sve mi lici kao sto je bio onaj ebolaplay, da nije ista ekipa pod drugim nazivom?

Da, to su oni.

Pozdrav,

Ima alternativa za adsense ukoliko imate traffic iz BiH.

Ako ima neko ozbiljniju posjecenost neka mi se javi da vidimo sta mozemo napraviti.

Ne mora biti samo sajt, moze biti i YT kanal ili fan page itd.

Naravno legalan sajt. Ako imate mix GEO onda mozemo napraviti filter za samo BiH traffic, a za ostalo da stavite neke druge oglase.

Radi se o affiliate-u i placa se po CPA principu, tj. ako je kvalitetan traffic mozete zaraditi potencijalno i vise po kliku.

Pocetak rada krajem 11. mjeseca. Ako je neko zainteresovan moze mi se javiti na PP da se dogovorimo.

Cim se spomene BiH to je prevara, mene ne zanima iako imam preko 50k iz BiH.