Da li ste, za ovaj mjesec, dobili isplatu od Adsense?

Dakle, poslali su mi iz Google-a isplatu, ali danas mi još nije leglo na račun. Jeste vi primili novac? Inače, iz BiH sam.

Nisam ni ja…

1 Like

Nisam ni gledo dok nisi pito… Sad vidim da nije, ■■■■■ im femiliju svu po spisku, šta su sada smislili

1 Like

Ima. Jucer je vikend bio, cemu panika.

mislim da nema veze s vikendom…svi smo ista banka prije da je neki problem s tim

Google je poslao isplate jucer i prekjucer, banke ne procesuiraju transakcije vikendom, a za bank wire da stigne iz inozemstva treba od 1 do 5 radnih dana. Meni je stiglo danas, vama ce do kraja tjedna.

1 Like

a jbg 12 godina dolazi za dan haha vidjeces da nije do toga nego do rf banke u bih…ali sto kazes i jucer je google kasno poslao…

Ako bude do banke, rf ćao.

Baš to
222222222222222

Dobra neka banka onda, meni je u 12 godina bilo situacija gdje sam cekao i po 7 dana.

2 Likeova

bili su dobri do ovo zadnjih…sad kasne sa obradama uzas. meni za juni obradili 22 og u 16:00…prije do 10 ujutro 22 uvijek budu na racunu.

Eto sad je 15:53h pa možda jos bude :smiley:

1 Like

hahahahhahaha ma kakvi nesto los predosjecaj imam…ne znam jesu ostali tad imali tu kasnu obradu.

Isto i meni, prije pare bile do 10:00h najkasnije na računu. Prošli mjesec tek oko oko podne, za ovaj mjesec još čekam. Ako samo kasne u obradi, onda je to najmanji problem.

1 Like

A meni prosli u 8:40 obradili :joy: ali eto vidjecemo

Ne znam ima li ko iz BiH u drugoj banci da mu je leglo?

Trebas napravit bota na forumu da otvara ovakvu temu svakog 22.og u mjesecu :smiley:

5 Likeova

sta ce bot uvijek ce neko od nas :joy: nema onog vise sto je 21 ovg dizo ove teme hahahaha… petar ja mislim da je stalno :joy:

Verujem da ovde na forumu ima naroda koji je dobijao čekove adsense (davno pre) pa se čekalo na proveru čeka (barem kod nas u Srbiji) i do 40 dana! Tek nakon provere pare dobijaš do tada maši ušima :laughing: Ja mislim da bi neki današnji članovi foruma “crkli” :laughing:od muke čekajući lovu da moraju čekati 40 dana!

3 Likeova

Ne primam vise uplate od googla, a kad sam primao dolazilo je preko WU. Sto vise neide preko Wu?

Koja banka? Ako je rf vjerovatno su ti blokirali uplatu…