Da li ste, za ovaj mjesec, dobili isplatu od Adsense?

Tada su i banke fino derale za tzv. inkaso provjere, znali su uzeti i do polovice iznosa ceka. Da mi sad vrate sve sto su mi uzeli od tog inkasa, mogao bi si lijep autic kupiti.

1 Like

Moja prva isplata će tek sljedeći mjese, vjerojatno i zadnja jer ću maknut adsense, ali sam gledao da svugdje piše oko 25.tog da budu novci.

Zašto? Nisi zadovoljan ili si pronašao nešto bolje?

Pa nije da nisam skroz zadovoljan, ali mislim da to može puno bolje s njihove strane. Od zarade, pa do brzine stranice - što je mislim i najveća mana Google-a. Prelazim na Ezoic kroz koji dan, pa ću za 2-3 tjedna javiti utiske, i razlike u zaradi, ukoliko ih bude. Također, Ezoic mi može isplatiti na PayPal što je puno jednostavnije i brže.

2 Likeova

zavisi od banke do banke, unicredit leglo, sberbank nije, al vikend je poklopio pa je razumljivo

I prije je bilo vikenda i obavezno legne u ponedjeljak. Zato mi je čudno da nema danas. Za 6 godina nikad ovako omanuo nije, osim ako je neki praznik pa znamo da će čekati isplate.

Ma ja mislim da se vi sekirate, to da jednom ili dvojici nije leglo pa ajde, nego svima, znači da je do banke.

Meni nikad nije leglo prije 25tog, već 3-4 god…
Ne znam čemu panika…

3 Likeova

Meni bitno da ih zaradim, a to da li ce i kada poslati sve je to najmanji problem

3 Likeova

vidim da je MMF uplatio pare… sigurno sve banke zauzete brojanjem :slight_smile:

Hahahahhahaha…:joy::joy: Znaci nista ni danas

Meni leglo, doduše u Srbiji. :wink:

1 Like

Kada ti je leglo? Kod mene, u BiH, još ne.

Danas leglo, kao što sam i očekivao. Bio vikend pa ponedeljak luft dan.

Limenka2017 carko sve super kod tebe ?
Kaži mi da li znas kada adnow radi na isplatama ?

Hvala , živio

Ne radim drug s njima, prije dosta godina ih malo drzao i izbacio. Sad od tih lijevi mreza drzim adcash

1 Like

Sta je ovo AdCash ko crv ubacen , uleti i zaljulja algoritam foruma :smiley:

Ma vjerovatno cu i njih izbaciti, katastrofa su zadnjih 10 dana. Na pocetku su bili dobri.

Adnow plaća kad skupiš prag, a prag sam podesiš koliki ćeš… U tom tjednu kad skupiš plate… S njima gonjaš fiksni cpc… Meni sa 0,015 digli za 6 mj na 0,06usd…ali kpd mene je dobra publika, 50% hr, 20% zapad i ostalo balkan

1 Like