Da se sjebes u zivot

Od takvih gluposti nemožeš pobjeć ni da oćeš. Jučer gledam neka novinarka pita igrača Manchester Cityja (Yaya Tourse) koje je boje haljina. Wtf?

Kad već nemožeš pobjeć od toga, bar ima dobrih fora na tu temu.

Najgore što je 1 video postao super popularan i kroz 24 sata napravi se isti video 1000 puta samo da bi se dobilo nekoliko pregleda na jubitu. Toliko truda, uplodanja za ove s manjim brzinama za ništa.

Ma bitna je reklama da bi video postao popularan i sharean. Sto se tice truda, tu baš i nema nešto previše problema, video napravim za koju minutu, a uploadam za par sekundi jer je težak 2-3Mb…


(And yes, it’s blue.) Ostali posjetite doktora :smiley: .

Clanak kao i sami video a i sama pojava je idiotska. Oni koji se kuze u grafiku i video znaju sto je gamma, brightness i contrst a isto tako znaju da niti jedan monitor/tablet i tv nema iste postavke boja i prikaza … pa se iz navedenih razloga nekome cini tamnije, svjetlije, zasicenije bojom i sl.

Gledam i ne vjerujem … cime se ljudi bave i na koje pizdarije gube energiju :slight_smile:

1 Like

Definitivno jedna od jačih marketinških kampanja koja je iskoristila društvene mreže da bi djelovala.

Zapravo, ta haljina je bila na prodaju putem neta, i žena koja ju je naručila rekla je da je plava na kraju krajeva. Ja sam sinoć sa istog monitora prikazao sliku 5 osoba, 3 su rekle crno-plava, dvije da je zlatno-bijela, tako da nisi u pravu ;).


Kompanija koja je prodavala: “We were absolutely ecstatic about the reception of our fabulous blue and black dress. We see blue and black but some people in the office see white and gold
too, so much so we’re thinking of doing a white and gold version! 'We sold out within the first 30 minutes of sale and have since restocked all colours and sizes.”

1 Like

Da je meni upoznat te osobe koje vide zlatnu boju :smiley:

1 Like

Ja ne razumijem kako netko tu može vidjet plavu i crnu :open_mouth:

Probaj photoshop levels pa ćeš vidjeti:)
Koja debilana!

ALi povlači pitanje da li je boja koja je recimo ljubičasta na mom monitoru kod klijenta zapravo ljubičasta? :smile:
Riješenje nabaviti kolorimetar i s njim raditi web, a očito i ići u kupovinu haljina.
ili barem pantone ljestvicu :smile:

1 Like

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/11005783_1633823716839047_1017299303_n.jpg?oh=8ac877fffe8b8a24cbe58f3c2e251925&oe=54F7D319&gda=1425530733_165ef8411f10684d7298d075955ccf1f

1 Like