Dailymotion (ne)isplata

Ko radi sa dailymotion sa foruma, znali nesto oko isplata, kasne vec dva mjeseca, racuni stizu a para nema koje sam posteno zaradio. Mislio sam samo da nasi varaju ali ovo je svijet poludio kad i stranci ne isplacuju.

Cudno je i to da nece da odgovore na mail, mozda je sve puklo.

Nije im prvi put. Stalno kasne sa isplatama i evo već drugi mjesec ne upisuju zaradu. Totalno neozbiljna kompanija.

To su francuzi, mozda su oni ono cool i naduvani i boli ih uho sto Bosna ima moderne vozove a prugu iz 1948 he he

Evo sta su napisali:
Please be aware that your recent revenue data may be inaccurate or missing as we are currently experiencing technical issues.
Rest assured, your payments will not be affected. Thanks for your patience as we work to get this fixed as quickly as possible.

Jedino je dobro sto su do sada ipak bili posteni i sve na kraju isplatili ali me pravo nervira kad kasne jer i ja imam obaveze i onda zbog njih moram i ja da kasnim.

eto mene je 888 poker zajeba za 300 dolara, svasta se dogada hehe

Je li moguce da mi vise od mjesec dana ne prikazuje ni cent zarade, a imam oko 120.000 pregleda? :open_mouth: ne znam da li da ukinem kanal, da trazim drugo rjesenje ili da cekam?

Kod mene je sad već 2 mjeseca i sigurno neće ni upisati zaradu. :slight_smile:

Oni ce isplatiti nije to etarget, jednom su skoro 3 mjeseca kasnili i sve su isplatili… sigurno u toku ovog mjeseca ce biti isplata za dva mjeseca