Dailymotion problem; zaradis novac i onda neće da isplate

Placeno danas,da nije pao CPM dobio bi skoro 4x vise a ne 100$ sa cpm 0.60 naspram nekada 2$

Da ti nije plaćeno ne bi ti platili još. 4x nije još = možda nikad, ali si dobro prošao jer imaš ctr.
Samo nastavi.

Ali zbog ovog ctr isto radim a dosta manje zaradjujem,nisam bas nesto dobro prosao,pre sam bolje prolazio jer je bio ctr 2$

Evo zasto je smanjena zarada,jer daju nama samo 10%
Section 4: FINANCIAL CONDITIONS APPLICABLE TO THE TOOLS AND FEATURES AVAILABLE THROUGH THE VIDEO MONETIZATION FEATURE

4.1. DAILYMOTION shall pay to PARTNER a revenue share equal to 10% (ten percent) of the Advertising Revenues related to the Video Monetization Feature in relation to the sharing of the Content through the Video Player on the DAILYMOTION Properties and the Third Party Properties.

4.2. DAILYMOTION shall pay to PARTNER a revenue share equal to 20% (twenty percent) of the Advertising Revenues related to the Video Monetization Feature in relation to the sharing of the Content through the Video Player embedded on the PARTNER Properties.

Počeo sam sa monetizacijom klipova na dailymotion, da li samo kod mene analitika kasni? Koliko moze da se zaradi na 1000 prikaza?

Analitika kasni cesto od 2 do 4 dana,to je na DM normalno.Ja zaradjujem 0.30$ ako se to moze vise i nazvati zarada.Vecina balkanska publika,Prebacio sam video snimke pre par godina sa youtuba jer mi je tada bila zarada na DM 2$. a na youtube obustavili zaradu zbog onoga oko promocije teroristickih kanala a danas mi je na youtube malo veca,sve u svemu isto s… ako je balkanska publika.

Jel radite jos sa Dailymotion, moze neki update zarade, koliko placaju na 1000 stranih pregleda?
Da li je probao neko sajt http://www.metacafe.com/, pise da placaju 5$ na 1000 pregleda/

Izvor:

Vidim da ima Video Monetization i Website Monetization, da li vise placaju za monetizaciju na sajtu?

Ne mogu ti odgovoriti ni ovde ni u porukama,jer nemam strane preglede.

Statisika i za video i za sajt prikazuje pod Video Monetization tako da nemam pojma gde se vise placa.

Ova vest za metacafe je iz 2016g

Kolika je zarada na domace preglede?

Prvih 4 dana maja oko 0.40$ na 1000 pregleda.

kako prebaciti video duzi od 60 min Dailymotion ? zna li tko unaprijed hvala?

Najduzi video je max 60 minuta i 120 minuta dnevno, to jest za 24 sata se moze ubaciti samo 120 minuta. Zasto su ogranicili na 120 minuta nije mi jasno, to je kao da na ovom forumu ogranice dnevno 50 postova, zar nije svakom u interesu da bude toga sto vise.

zbog zauzeća resursa … video encoding troši mnooooogooooo

Vozdrica,ja imam u “pending inovice” za decembar i januar preko 100$ , a za februar mi pise “In progress*” , zna li neko kada ce me lec pare na paypal za decembar i janaur ?

Daj broj telefona da ih zovem :slight_smile:

1 Like

Ozbiljno haha :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

zna li iko konkretan odgovor

Sry što upadam ovako… kakve uvjete moraš imati da monetiziraš na Dailymotion-u? Jel isto kao i na yt da moraš skupljati ogromnu satnicu i slično?

uključiš se u njihov partner program i stavljaš videe , nakon 7 dana će ti doći u “video monetization” zarada

1 Like