Dali se slažete s ovim SEO by Yoast postavkama

Bok,

molio bih da pogledate ovu stranicu http://www.hermesthemes.com/install-configure-wordpress-seo-yoast-plugin/
te mi recite dali je dobro na taj način postaviti postavke, te dali bi vi na dručajiji način postavili i kako ?

Hvala

sve zavisi od sajta. ja tagove ostavljam falow i ne iskljucujem ih iz sitemapa, oko social nista ne diram, data arhives i autor arhives obavezno postavim ko na linku iznad (ovo za autora kazu da ne treba isklučivat ako ima vise autora a ako je jedan autor da bi bilo dobro da se postavi noindex i disable), obavezno stavim meta description template, clean up head isto sve ovo oznacim jer sam tako procitala da valja, nekad uključim use meta tag uglavnom ne nije me volja pisat mada dje imam meta tagove ne primjecujem da bolje rangira, force rewrite titles ne ukljucujem, ne označavam strip kategori base jer znam imat isto ime posta i kategorije pa se pojebe nesta, ne označavam ni remowe stop word from slug…
ne znam sta bi ti vise rekla osim ako imas dvadesetak minuta ima na jutjubu neki lik je napravio bas dobar tutorial za podesavanje joasta.

istina. hvala na odgovoru. a ja sam podesio kako je on gore. nadam se da neće biti zajeb :smile: