Danas.hr - net.hr duplić

Net.hr je predstavio danas novi news magazin na adresi
http://www.danas.hr
:
http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/01/11/0649006.html

kako sam primjetio net.hr više manje radi dupli sadržaj sam sebi

Vjerujem da se ovdje radi o split testu re-brandinga, gledaju koji dizajn i ime bolje prolazi pa ce se na kraju odluciti za samo jedan. (barem se nadam da se radi o tome)

Čekaj, Toni, hoćeš reć da bi možda odustali od imena net.hr???

Ne znam, mene bi čudilo takvo razmišljanje, mada me čudi i ovo odvajanje nečega vrlo sličnog sadržajem i izgledom od cjeline.

Sumnjam da će ići odvajnje od net.hr budući da i ovaj servis djeluje pod adresom danas.net.hr

danas.hr slično kao tportal.hr

Pričao sam sad s urednicom, pa nije spominjala nikakvo razdvajanje, ali je zanimljivo da je ovo [ekskluzivno] prvi portal u mreži portala koju pripremaju [/ekskluzivno] :slight_smile:

Evo citam kod tebe da idu u redizajn, znaci dobro sam pretpostavio :slight_smile:

Nadam se da ne idu na redizajn jer je stari bolji, uostalom tek su redizajnirali stari!

Ne znam koja je namjena, ali mi se sviđa dizajn. U svakom slučaju puno preglednije nego net.hr. A razlika u pristupu se jasno vidi ako se paralelno otvore obje stranice pa usporedite organizaciju naslova.

Ovo sam baš ja htio napisat… Definitivno mi je bolji dizajn stranice danas.hr, nego net.hr :slight_smile: I Sigurno ću prije posjetit danas.hr, nego net.hr upravo iz tog razloga.

Bez obzira na domenu, neke dobro utabane običaje ne napuštaju: [quote=“danas.hr”]Boriti ću se za zaštitu radničkih prava.[/quote]

Ili ne? :slight_smile:

Za ne vjerovati. :slight_smile: Unutar zadnjih dva sata su promijenili. Nije valjda da čitaju WM?

Ali, odlično je vidjeti da koncept lektoriranja tekstova pronalazi svoje mjesto i pod internetskim suncem. Kako kažu da papirnati mediji propadaju, a elektronički preuzimaju, lijepo je nadati se da će se i razina kvalitete povisivati.

Iako, sumnjam. :slight_smile:

Da, ili imaju manje lektora nego live-updatera novinara, pa ispravci malo kasne. E da je tako… :slight_smile:

U svakom slučaju, jedva čekam vidjeti kamo će s razvojem otići ovaj danas.hr.

Sada se to dogodilo i s “podržnicom”/“podružnicom” SDP-a.

Flash vijesti na vrhu nemaju mogućnost otvaranja kotačićem u novom tabu, prilično smotano napravljeno. Još pošto se dosta brzo vrte, nemam kad kalkulirati. :smiley:

naravno da ne radi kad je u flashu :slight_smile: mogli su to riješit i s javascriptom

Meni je također danas.net.hr bolji od net.hr… Preglednije i lakše za koristit.

u potpunosti se slazem nekako sam poceo posjecivati tu stranicu svaki dan …

dakle ipak rade nešto pozitivno

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja