Đe su pare, ima li ih?!

hahahahah spinuješ gore od vučića, ti si neki lik iz njegovog tima garant hahahha

da, upravu si, nije trenutno i predviđaju … i sigurno će biti tako jer ovo traje već pola godine

desit će se

laik sam ali se ništa ne odrazi odmah, mora proći par mjeseci … a 35-40 miliona otkaza u SAD-u ne sluti na dobro

Cuj spinujem. Nije nego ti ne znas proticati to sto mislis da si procitao. Pad Americke ekonomije nije 36%, nije ni 33% (koja je brojka koju su vjerovanto prvobitno i vidio) al s obzirom da si ti jedan od onih sto tamo na drugim temam branis socijalizam ne cudi me ekonomska nepismenost :smiley:

Hoces da se kladimo u 1000KM da je tako, evo svi na forumu su svjedoci?

Ja ne vidim nikakav pad sto se tice online zarade. CPC mi je isti, CPM za Amazon mi je isti (kad oduzmem bezrazlozno smanjivanje %). Tako se slazem sa ovime - >

3 Likeova

i opet spinuješ, socijalizam nigdje nije spomenut :frowning: spinovanje ti ne ide najbolje, šta više, ne ide ti nikako :frowning:

Opet rekoh, ekonomski nepismen covjek. Jel pada oklada il si negdje u medjuvremenu procitao da anualiziran pad na osnovu jednog kvartala ne znaci pad gdp-a u tomistom iznosu il idalje mislis da je US izgubila cetvrtinu citavog gdpa haha

mislim da ce izgubiti do kraja godine, kako je i predviđeno :smiley:

Problem je sto je jedan kvartal vec prosao i to sa minimalnim minusom… I da naredna dva kvartala budu po 36% pad ( a nece biti) po ovom tvom, opet nece pad GDPa nece biti -36%

u redu, ali će svakako biti katastrofa koja će se osjetiti narednih nekoliko godina

i ja ne vidim pad, ustvari imamo povecanje, mada nisam pametan, dosta gastoza se vratilo na Balkan, doneli su neku crkavicu koju sada trose, imamo i ove plate iz budzeta, kada se slamarica od gastabajtera potrosi videcemo kako ce biti .