Debilna ideja za projekt

Dobio sam super debilnu ideju za projekt

Danasnji portali izbace milijun vijesti na dan i onda napisu biblijski tekst s kojim nista ne kazu zapravo. Ili pizde napisu nekakav clickbait naslov. Ide mi to na nerve i zato i ne citam vijesti. Zelim kad otvorim stranicu da vidim naslov: “Ukradeno je 7M kn iz Erste banke”. I onda ispod jedna recenica: Pare su ukrali djelatnici. Ici ce u zatvor
I eventualno Source do originala

Programer sam, mogu to izvest lako, ok realno moze se i preko Wordpressa ovisno o features koji se traze ali dosadno mi to sam raditi i konstantno citat vijesti

Pa reko ako ima nekog ovdje tko mozda nije toliko tech osoba a voli citat vijesti i zapisati na stranici takav sazetak… Cisto kao side project, za pocetak.

Moglo bi se vjerujem zaraditi neke manje novce od reklama s vremenom

1 Like

problem je sto ljude (barem vecinu) danas najvise zanima sto je ceca nosila jucer na veceri i koliko je uspila poisti…sto banalniji naslovi to vise klikova i sto duzi tekst to ljudi provode vise vremena na stranici i zarada je veca

4 Likeova

Kad smo kod debilnih ideja evo i moje :slight_smile:

Udružite se svi vi sa ogromnim FB stranicama i pokrenite projekt “3 dana bez clickbait news portala”, onako da to bude neki bojkot na 3 dana i da se masovno promovira na društvenim mrežama. Onda se javite Net.hr-u, Indexu i ostalim govnima od portala i recite im da je bojktot planiran za 01.06. i da bi trebao trajati 3 dana, ali da ćete spustiti na 1 dana ako vam plate $5,000 (svaki portal posebno) :smiley:

Zajebavam se, ali može proći kao debilna ideja :slight_smile:

Ali ako se nekome da organizariati, stvarno bi bilo jako dobro da se skupi puno vas sa velikim FB stranicama i pokrene neki bojkot govnarskih portala na bar 1 dan. Ako uspije oni bi to itekako osjetili na zaradi pa bi možda shvatili koliko iritiraju njihovi naslovi. Mene su počeli izluđivati s tim stvarno idiotskim naslovima tipa “evo tko je…”, “Nikad nećete pogoditi tko…” i slična sranja.

Evo pada mi napamet još jedna ideja koja možda i nije debilna :slight_smile: Neka netko napravi portal identičan indeksu, prepisuje vijesti od njih (i tako oni ćesto prepisuju od drugih), ali stavlja normalne naslove. Uz to neka još i izbaci propagandne članke poput onih Jarićevih, Alačevih sranja itd. Ja obećavam da ću zaboraviti na Index i nikad više ga otvorit i postati ću vjerni posjetitelj tog novog portala :slight_smile: Ako to naprave i drugi taj novi portal će zarađivati toliko da će biti red da me vlasnik kontaktira da mu dam broj računa na koji će mi uplatiti masnu donaciju zbog ideje :smiley:

2 Likeova

Postoji nesto slicno na FB
Hejt za clikbejt
I orginalne strane inacice po kategorijama :slight_smile:
StopClickBait

2 Likeova

Podržavam xxxxxxxxxxxxxx

1 Like

hahaha, ja preporucam da sljedeci put kad vidite clickbait naslov ne kliknite, bez obzira da su mozda vanzemaljci sletjeli u Zagrebu, jednostavno ne kliknite i gotovo. Ako bi tako svi napravili na godinu dana clickbaitovi bi nestali, sto znaci da nece nestati i da ce duuuuuugo biti tu sa nama…

A ideja OPa je debilna jer kome ce on servirat svoje ne clickbait naslove i sadrzaje kada svima sline cure bas za njima…

Ne bi se slozio. Vidi Twitter

Nije ideja debilna već ljudi koji padaju na takve naslove!

1 Like

Iz vremena dok sam imao portale :smiley: haha
Da se razumijemo, portali su imali i članke drugih tematika… no, to nikoga nije zanimalo što je neki matematicar osvojio zlato na europskom prvenstvu.

Ljudi žele zabavu, a ovakvi članci i clikbejt su im zabava… u 90% slučajeva.

1 Like

Ceca Se Zamalo Usrala Na Koncertu Od Mnogo Bureka Kojeg Je Izjela Tog Dana
image

Nije lako bilo doći do Cece i pogotovo do ovakvog priznanja. Kada smo je naizad priupitali što si Ceco izjela toliko bureka i zalivala ga mlakim mlijekom prije koncerta, Ceca se snebivala i rekla, krčo mi je stomak. Poslije dobrog razmišljanja shvatila sam da sam gladna, a mlijeko volim punomasno i mlako. Izjela sam kilo i četristo grama i litru i po mlijeka popila i najedanred me na sred koncerta prožiga kroz debelo crijevo i rektum mi malo zaigra skoro kao u ritmu pjesme. Stegla sam guzu, i otrčala i prvi toi toi i spasla se blama od useravanja na koncertu, izjavila je Ceca Stanišić-Prskalo za naš portal. Ceca na slici se nalazi u sedmom redu sa desne strane na slici.

1 Like

mogao bi pisati za index.hr :joy: :joy:

2 Likeova

A mozda da se fokusirate na ideje koje nisu debilne :stuck_out_tongue:

1 Like

Takve ne pale. pogledaj snapchat

Nisam, znao cool. Kontaktirat ću ih :smiley:

hahahah ovo je genijalno

samo daj ideje indexu storyju…

Ne moze to buraz proc jel bi te tuzili :slight_smile: ali svidja mi se ideja, mada posto nam valutice to omogucavaju moglo bi se to realizovat anonimno