Didabled account

Dakle banovali su mi nalog kao i naveli da nema dovoljno unique teksta na sajtu :frowning:
A sajt je takav da ne moze da ima mnogo teksta i sta ja sada da radim ?

Kao rekli su mi kada popravim da idem na resubmit, al ja kada god da kliknem resubmit u ovih 5 dana meni izbacuje da je neka graska u pitanju :frowning:

Pa nekako rjesi taj tekst :slight_smile:

Pa da moze ja bih resio, rekao sam da je sajt takav da ne moze da ima clanke kao clanke sa puno teksta :frowning:

A i ne razumem zasto ne mogu resubmit poslati.

[quote=“sax”]Pa da moze ja bih resio, rekao sam da je sajt takav da ne moze da ima clanke kao clanke sa puno teksta :frowning:

A i ne razumem zasto ne mogu resubmit poslati.[/quote]

Nemoze resubmit jer nisi nista promjenio sto se tice texta

reci kakva je to stranica i link ako moze pa da ti pomognemo ?

[quote=“markomarko”]Nemoze resubmit jer nisi nista promjenio sto se tice texta

reci kakva je to stranica i link ako moze pa da ti pomognemo ?[/quote]

A odakle oni to znaju ?

Pa imas dole u potpisu prvi link :smiley:

Sorry to say, ali ono, znaci nemas puno iskustva s adsensom ako pitas odakle to znaju, a kao pravi balkanac si probao s losim trafficom ostvariti bogatstvo na adsense, i tako zbila se ova zgoda.

Napusti (redirektaj) domenu, smisli solidniji plan i try again.

[quote=“Nosf”]Sorry to say, ali ono, znaci nemas puno iskustva s adsensom ako pitas odakle to znaju, a kao pravi balkanac si probao s losim trafficom ostvariti bogatstvo na adsense, i tako zbila se ova zgoda.

Napusti (redirektaj) domenu, smisli solidniji plan i try again.[/quote]

Da nemam tek sam sada prvi put u kontaktu sa njima…

Nije los traffic nikako, ljudi ima dosta i klikce se al samo kod njih, ne znam sto nece na etarget :frowning:

Nemam nikakav plan drugi a i ne mogu da izvalim gde je njima ono kontakt toga izgleda nema :frowning:

Meni su deaktivirali racun, naveli invalid kliks , mislim imam forum , iso sam ja vidjeti kako to radi i kliko malo sta sam im naveo u zalbi i to je to i oni mi disable acount , poslao sam zalbu i sve sad , cekam . Kaj im to dodje invalid kliks i dali postoji neki drugi oblik slican adsensu za reklame , jer troskovi mi postaju veci pa da se bar nesto malo vraca?
forum je
http://www.drugaciji.com
i vidi se prazan prostor gdje je adsense bio a adsense trazilicu mi ostavili , tako da ne kuzim ?

Mene su isto disableali -.- Kažu da mi oglašivaći mogli izgubiti lovu na mojoj stranici??? Ostavio sma pitanje na forumu ali nisam još dobio odgovor. Stvarno smiješno.

Meni su ostavili link za zalbu i napisao sam sve po istini da vidim di je problem mislim imam forum koji nije sad jos bog zna sta posjecen ali ga reklamiram , nadogradjujem i sve je kvalitetniji i brzi i sve vise posjeta ima tako da ne razumijem , kazu tjedan dana za odgovor pa pricekat cu i to. Kazem da si barem dio troskova vratim za to mi je trebo sluzit ad sense , neznam dali je greska sta sam ga na pocetku ispod headera metnuo no gledo sam i drugi ga forumi imaju na istom mjestu.

Napisao si u postu iznad gdje si pogrješio, klikao si…

I ja u zadnje vrijeme imam čudne klikove, ponekad se ujutro iznenadim koliki mi je crt, al još nitko se nije bunio.

A nadam se da ce mi prijeci preko toga jer sam i njima u zalbi napisao da sam klikao i isao vidjet kak to radi. A budemo vidjeli. Nego kaj je poslje toga najisplativije metnut na forum, da mi sa vremenom barem dio troskova pokriva?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja