Dijeljenje posta na društvenim mrežama

Pozdrav,
Imam neku jednostavnu blog stranicu. Kada napišem post ja ga podijelim na fb tako da kopiram url i zalijepim na svojoj fb stranici…Čitam da postoje razni plugini za sheranje na društvenim mrežama (AccessPress Facebook Auto Post, Jetpack, Addthis…simply share), zanima me u čemu je razlika u odnosu na moj primitivni postupak? Što dobivam instalacijom nekog od tih plugina…
Unaprijed hvala,
Lp

Pa mozes naredit da ti automatski objavi post, da ne moras ti rucno

Neki kažu da to sa automatikom nije dobro pošto navodno Google to prepoznaje a ne voli taj stil. :frowning:
Osobno to također radim ručno (ne prečesto), i to je skoro bez ikakva učinka, pa se i ja mislim uključiti automat. :smile:

Kakve veze ima jesi li ti danas u 12:00 upalio komp i kliknuo PUBLISH ili prije na noć otkucao post i kliknuo SCHEDULE : 12:00 PM…
EDIT: I čovjek ne spominje nikakav google vec drustvene mreze za dijeljenje postova po drustvenim mrezama .D

Nije sva automatika ista. Ako radi iz windows aplikacije, onda nema razlike kao da je user tipkao direktno u facebook, ali ako radi iz nekog drugog weba, pa objavljuje putem fb API-a u ime korisnika, onda ipak ostaje trag od kuda je objavljeno.

1 Like