dinamičko spremanje u mysql bazu

pozz svima!!

Ovako, dosta sam nov u php-u i nisam još upoznat sa svim stvarima i trebam pomoć.

Pitanje je slijedeće:

Imam formular u html-u sa input text boxovima u koje se unose podatci, npr. ime, prezime, adresa itd…

Mene zanima kako pomoću java skripte i php-a napraviti kod koji će prilikom pritiska na tipku SUBMIT pokrenuti php skriptu u backgroundu koja će spremiti unose u bazu a da se sama web stranica NE REFRESH-a

Isto je potrebno i za isčitavanje istih podataka iz tablice u bazi.

Još jednom napominjem, skripta se mora odvijati dinamički tako da se stranica ne refresha…

[quote=“rafo99”]pozz svima!!

Ovako, dosta sam nov u php-u i nisam još upoznat sa svim stvarima i trebam pomoć.

Pitanje je slijedeće:

Imam formular u html-u sa input text boxovima u koje se unose podatci, npr. ime, prezime, adresa itd…

Mene zanima kako pomoću java skripte i php-a napraviti kod koji će prilikom pritiska na tipku SUBMIT pokrenuti php skriptu u backgroundu koja će spremiti unose u bazu a da se sama web stranica NE REFRESH-a

Isto je potrebno i za isčitavanje istih podataka iz tablice u bazi.

Još jednom napominjem, skripta se mora odvijati dinamički tako da se stranica ne refresha…[/quote]

Prouci Ajax.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja