Dinamo - Real madrid

Što mislite kolki će biti rezultat ? Onaj koji pogodi taj ima sreće u životu :mini:

Dinamo- R madrid 1:7

Ja mislim da će Dinamo pobijediti. Real će igrati u crvenim dresovima, do sad su igrali samo 3 puta i sva tri puta izgubili (k tome nisu dali ni jedan gol).
:slight_smile:

0-0 ako izvuku super a inace hmm a Dinamo bi trebao dati barem jedan gol a kelava nece primiti vise od tri dakle

1:3 max

0:4

Nema Dinamo sanse protiv Reala

Evo javlja mi kruno da će bit 2:1

Dojava 0-2

1:4, trebali bi organizirat kladionicu, svako mora meni uplatiti 100kn i dobitak ide onome koji pogodi rezultat :slight_smile:

f+2 prolazi bez problema

1:3 ili 1:2… ako bude malo srece i los dan za real mozda se izvuce kakav X :slight_smile:

dobiti ce dinamo jedno 3 komada, i biti ce sretni ako bude samo toliko

Bitno da ja manje od 5 komada da ne bude sramota nekakva.

Možda budu umorni pa Dinamo ima šanse.:zub:

[quote=“neki_frajer”]

Možda budu umorni pa Dinamo ima šanse.:zub:[/quote]

One su vjerojatno kuharice :strumpf:

Nažalost moja ljubav između šišmiša i plave krvi je došla na kušnju:(
0:1

1:1 :wink:

0:2
Dinamo se razbacao sad na startu pa brijem da će se ispuhati brzo

Kofecijant na Marid lagano raste sa 1.22 na 1.35:)
Dinamo sa 15 na 10.

Na kraju genijan potez…
Platinia, Donio Ligu prvaka u Europu.
Gledao sam kako grad živi za kup UEFE, neznam gdje je sada ali kladim se da je još bolje.
Na žalost ili na sreću demokratska struktura u nogometu donosi glasove onom ko djeli pa vlada, tako da očekujem još mnogo uspješnih godina za Mišela:)

[quote=“gorrc”]Nažalost moja ljubav između šišmiša i plave krvi je došla na kušnju:(
0:1[/quote]

Eh trebao sam se kladiti ali bilo svetogrđe upropastiti ovakvu tekmu klađenjem:)

Super je i završila utakmica

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja