Dionice i etfovi

Ne bude propala, nego će izgubiti značaj koji danas ima.

Što ni tema o dionicama ne može bez komunista i ustaša? :wink: Jebe se meni i za jedne i za druge, i za njihove mentalitete. Jedno je priželjkivanje propasti Amerike, a drugo je biti realan. Meni recimo uopće ne paše da njihovo gospodarstvo izgubi snagu niti da dolar padne, ali realnost je da im je gospodarstvo u rasulu i da je dolar ogroman balon.

kaj znaci znacaj …danas je to totalno globalizirano drustvo di g8 dogovaraju brije i trgovine… svjet je ovoreniji ne ikad prije…

Znači jako puno, pogotovo kod pregovora i uvjetovanja.

23 posts were split to a new topic: Nekretnine i turizam; Istra, Dalmacija i Slavonija. (Trebate sobu ovog ljeta?) :slight_smile:

jel ko prati ove brije oko dionica povezanih sa mariskom u kanadi i us… brijem bice to dotcom bum…

Da, lijepo, kao i uvijek obican covjek kasni. bacivsi oko na chart od te dionice vidim da je vec na all tiem high, e sad ovisi samo o jako dobrom istrazivanju koje je jako tesko napraviti iz hrvatske da bi se moglo zakljuciti jeli ovo all time high ili ce to jos ici gore.

No ukratko zakasnilo se i bilo kakvo ulaganje sada je rizicno. Bilo je vec nekih takvih situacija sa drugim tvrtkama vezanim za canabis. Poletjele su visoko, a onda i tako brzo pale… neznam sad tocno ime ali ako zgooglas te pojmove mozes ih naci.

No ja sam uletio u ovaj topic s pitanjem, dali vi slusate vijesti ili ima li neke price o novoj recesiji i to onoj pravoj koja ce poharat drzave, u tim slucajevima vrijednost dionica bi treable past, neki pricaju da bi u tom trenutku crypto mogao biti i postati sredstvo transakcija sto bi znacilo porast vrijednosti njega…

Uglavnom ako tko sta znade o novoj recesiji nek napise ovdje, cini mi se da je kolega @mitok spominjao prije nekoliko mjeseci, a nedavno sam opet naletio na par ljudi koji pricaju o recesiji kao da je tu pred nasim vratima.