Dionice i etfovi

@mitok mislim da bi netko trebao javiti @brane333 da te silne dolare pretoci u zlato ako vec nezeli bitcoine. U svakom slucaju dobro bi bilo da polako imate minuse na racunima, hihihihihihi
Konacno ce hrvatski narod profitirat, mi smo svi vec u minusima.

Ne brini ti za to ,Brane oduvek zivi isto zaradi i potrosi,nikakvo gomilanje para ni u kakvim
oblicima ni zlato ni nekretnine ni bitcoin niti zemlja,niti banke,jedino gde i dan danas ulazem SVOG su ribe i tako od 15 godine,sad cu skoro 60… e pa sada razmisli koliko sam do sada ulozio,a eto malo o sreci,sto je tu malopre neko pravio disertaciju,sreca je individualna stvar
kao malopre sto sam pisao 7 milijardi ljudi 7 milijardi vidjenja srece,neko je zarobljen u lovi,neko u nekretninama neko u bitkoinima i nikako da dosegnu srecu,
SRECA je ono sto svaku osobu cini sretnom ,a to ti niko ne moze pokazati ili te nauciti,
to moras sam otkriti,

3 Likeova

kriza ce doci i proci. to su normalni ekonomski ciklusi koji se dogadjaju vec desetljecima i stoljecima. nista novo ni neobicno. jedino sto mislim da ce HR proci bolje u nadozalecoj, nego u prosloj krizi. Dok se svijet izvukao za godinu dvije, mi smo 7-8 godina bili u banani.

sad je ipak situacija znatno bolja po nas nego prije, pa bi moglii mi se izvuci za 2-4 godine valjda.

dakle, bit ce bolje nego sto je bilo :sunglasses::muscle:

Ja bi rekao da nas nece kriza uopce pogoditi jer smo mi u dubljoj krizi nego sto ova kriza dolazi. haha

Eto vidis kako si ovde sve lepo napisao

Cenu bit coina podize priliv sumnjivog novca BREZ pokrica i to je cela ekonomija bitcoina,

A ne, nije baš isto :slight_smile:
Ima špekulacija i kod bitcoina naravno, ali kod njega se još uvijek radi o početnom formiranju cijene, dok je recimo cijena Applea ili nekog drugog blue chipa na US SE odavno formirana i sada samo plesucka kako neki požele.

Dionicu Applea nećeš prodati niti približno lako kao Bitcoin, a nećeš niti naići na trgovca koji će primiti dionicu Applea kao sredstvo plaćanja. S druge strane, Bitcoin ćeš prodati puno lakše nego dionicu Applea, a i naići ćeš na puno trgovaca koji će prihvatiti BTC kao sredstvo plaćanja.
Ovo je činjenica i svatko se može vrlo lako uvjeriti da je to stvarno tako, a za primjer sam uzeo dionicu Applea za koji svi znaju i koja je istinski blue chip. Eto još jedna potvrda u praksi da Bitcoin itekako imaju intrinzičnu vrijednost i da nije nikakva magla.

ko zna, možda se desi da vama procvjeta kada dođe bolja kriza hahaha

a sta cinis da bi se zastitio od te nove krize?
jesi izasao iz dionica?
jesi u cashu, kupujes zlato i srebro ili?

Crypto, domene i cash pretežno. Dionice me trenutno ne zanimaju.

Cash?
Koji cash ako se prica kad drek tresne u ventilator da bi cash mogao biti bezvrijedan ili da bi vrijednost mogla mu past.